رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک با پدر شهید صفی صمغ آبادی در شهر آبیک دیدار کرد


24 آبان, 1396 - 00:04 -- روابط عمومی فرم...

سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک با پدر شهید صفی صمغ آبادی در شهر آبیک دیدار کرد

سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک در دیدار با پدر شهید صفی صمغ آبادی اظهار کرد: خانواده‌های معظم شهدا با استقامت و صبوری برای اعتلای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی کردند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

سیدمحمد حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی و تنی چند از کتابداران، رئیس اداره بهزیستی این شهرستان و اسماعیل عبادی عضو شورای اسلامی شهر آبیک با پدر شهید اکبر صفی صمغ‌‎آبادی دیدار کردند.

سیدمحمد حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک در این دیدار اظهار داشت: به برکت خون مطهر شهدا و دعای خانواده‌های معظم آنان مسؤولان به مردم خدمت می‌کنند.

وی افزود: امروز آحاد جامعه مدیون خون شهدا و خانواده‌های آنان است 

این مسؤول ادامه داد: خانواده‌های معظم شهدا با استقامت و صبوری برای اعتلای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی کردند 

شهید اکبر صفی‌صمغ‌آبادی در سوم آبان ماه سال 40 به دنیا پس آمد، 16 مهر ماه سال 59 به استخدام ارتش درآمد و در 21 اسفند سال 63 پس از رشادت‌های فراوان به شهادت رسید؛ این شهید به عنوان ستوان‌دوم ارتش در جبهه حضور یافت. بیست و یکم اسفند 63 در بمباران هوایی جزیره مجنون عراق بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید و تاکنون اثری از پیکرش به دست نیامد.

پدر این شهید در این دیدار گفت که به وی گفته‌اند اگر فرزندت بازگردد چه به ایشان می‌گویی که اذعان کرد می‌گویم پیروزیت مبارک.