رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

روز 9دی ملت با بصیرت، ایران اسلامی یک بار دیگر مشت محکمی به دهان بدخواهان نظام زدند .


6 دى, 1396 - 16:49 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک:

روز 9دی ملت با بصیرت، ایران اسلامی یک بار دیگر مشت محکمی به دهان بدخواهان نظام زدند .

سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک در جلسه هم اندیشی مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان اظهار کرد: در روز نه دی ملت با بصیرت، ایران اسلامی یک بار دیگر مشت محکمی به دهان بدخواهان نظام زدند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

جلسه هم اندیشی مدیران دستگاه های اجرایی با ریاست حسینی سرپرست فرمانداری آبیک و با حضور سردار جانباز رحیم نوعی اقدم ، سرهنگ لطفی زاده فرمانده سپاه امام صادق (ع) و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد . 

سیدمحمدحسینی در این جلسه اظهار کرد : در روز نه دی  ملت با بصیرت ایران اسلامی یک بار دیگر مشت محکمی به دهان بدخواهان نظام زدند .

وی با بیان این موضوع که نظام مقدس جمهوری اسلامی با فراز و نشیب بسیار روبه رو بوده است ادامه دارد دشمن همیشه نقشه های شومی در سر داشته است لذا در روز نه دی مردم ایران اسلامی یک بار دیگر با حضور و بصیرت خود نقشه های دشمنان را نقش یرآب کرد . 

سرپرست فرمانداری آبیک ادامه داد : دشمن بار دیگر دست از دشمنی خود برنداشت و با اسم دین و تشییع وارد شد و زیر پرچم لا اله الا الله جنایت های انجام دادند ولی بار دیگر با رشادت های فرزندان اسلام ، اتحاد بین ملل اسلامی و فرزندان این مرز و بوم این شجره خبیثه صهیونستی داعش  نابود گردید  .

وی ادامه دارد : افتخار می کنیم به وجود سرداران  و سربازان اسلام چون سردار سلیمانی و سردار نوعی اقدم که با رشادت های خود از مرزهای اسلام و آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع می نمایند  . 

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص لزوم حفظ وحدت نتنها در کشور بلکه در سراسر جوامع اسلامی افزود : 

همه  ما باید ضمن هوشیاری در برایر توطئه های دشمن با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در ایجاد و حفظ وحدت از هیچ تلاشی دریغ ننماییم .