رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آنچه برای یک مسئول می ماند خدمت به مردم است .


6 دى, 1396 - 17:03 -- روابط عمومی فرم...
سردار رحیم نوعی اقدم:

آنچه برای یک مسئول می ماند خدمت به مردم است .

سردار رحیم نوعی اقدم در جلسه هم اندیشی مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان آبیک اظهار کرد: به عنوان یه سردار هشت سال در دفاع مقدس حضور داشتم ، پنج سال در سوریه هستم و بارها در این میدان ها مجروح شده ام اما حاضرم تمام خدمت خود را با لبخند رضایت یک ارباب رجوع عوض کنم ، نمی دانید چه توفیقی دارد آنچه برای یک مسئول می ماند نوکری و خدمت به مردم است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

جلسه هم اندیشی مدیران دستگاه های اجرایی با ریاست حسینی سرپرست فرمانداری آبیک و با حضور سردار جانباز رحیم نوعی اقدم ، سرهنگ لطفی زاده فرمانده سپاه امام صادق (ع) و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد . 

سردار رحیم نوعی اقدم در این جلسه اظهار کرد : با توجه به حضور پنج ساله ام در سوریه ، خارج از مرزهای ایران به ایران نگاه می کنم و با نگاه داخل بیگانه ام

 وی بیان این موضوع که ایران به وسعت تمام دنیا است ادامه داد : ایران از دور ایران یکپارچه است که در رکاب ولایت حرکت می کند . ایرانی است که تمام دنیا به اقتدار ، ادب ، تواضع ، فروتنی و قهرمانی می شناسند . 

سردار نوعی اقدم با اشاره به فرمایش امام صادق (ع) که فرمودند اگر کسی را دوست دارد بگویید که دوستش دارید افزود :ما شما مسئولین و خدمتگزاران را دوست داریم

وی ادامه داد : شما مسئولین خادمین و برگزیدگان و مورد اطمنیان مردم هستید ، عزت ناموس و شرف ملت در گرو تصمیمات شما می باشد . 

سردار نوعی اقدم افزود : به عنوان یه سردار هشت سال در دفاع مقدس حضور داشتم ، پنج سال در سوریه هستم و بارها در این میدان ها مجروح شده ام اما حاضرم تمام خدمت خود را با لبخند رضایت یک ارباب رجوع عوض کنم ، نمی دانید چه توفیقی دارد آنچه برای یک مسئول می ماند نوکری و خدمت است .

وی اظهار کرد : من اعتقادی به اصولگرا ، اصلاح طلب و میانه رو ندارم من با آنانی هستم که نوکر ملت و در رکاب ولایت هستند چون میزان ملت است . مردم نباشند میز چپ و راست نمی ماند . 

سردار نوعی اقدم در ادامه افزود : ما نمی توانیم تمام خواسته های مردم را تامین کنیم اما محبت که می توانیم بکنیم . 

وی افزود : پایه های نظام مردم هستند ارادت ما به ملت بزرگترین تکلیف و وظیفه ی ما است  

سردار اقدم با بیان این مطلب که تابلو و اسم را برداریم ، چیزی لازم نیست همین خدمت به مردم کافی است افزود : ایجاد رضایت در مردم هنر شما است . 

وی بیان کرد: به فضل الهی امروز مدافعان اسلام در جنگ با عناصر خبیثه صهیونستی داعش به پیروزی رسیدند بدون حتی از دست دادن یک وجب خاک