رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه شورای اداری بخش بشاریات شهرستان آبیک


7 دى, 1396 - 22:18 -- روابط عمومی فرم...
با حضور سیده حمیده زرآبادی صورت پذیرفت:

جلسه شورای اداری بخش بشاریات شهرستان آبیک

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری بخش بشاریات شهرستان آبیک با بیان این موضوع که پیگیر افزایش اعتبارات قزوین هستیم برضرورت استقرار ادارات در بخش بشاریات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

جلسه شورای اداری بخش بشاریات شهرستان آبیک با حضور سیده‌ حمیده زرآبادی ، سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری و اعضای شورای اداری شهرستان آبیک در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر خاکعلی برگزار شد.

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت استقرار ادارات در بخش بشاریات اظهار داشت: استاندار قزوین در جلسه شورای اداری استان بر حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و معاونان استانداری در جلسات شورای اداری بخش‌های مختلف استان تأکید نمود و نمایندگان مجلس هم بر این امر تأکید دارند تا خلأ نبود ادارات رفع گردد

وی افزود: اعتقاد داریم ادارات باید در بخش‌ها مستقر شوند اما فرآیند تحقق این امر زمان بر بوده و حضور مدیران کل و معاونان استانداری در بخش‌ها راهکار کوتاه‌ مدت برای رفع خلاء نبود ادارات در بخش‌ها است.

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به اشاره به حضور خود در کمیسیون تلفیق بودجه افزود: اعتقاد داریم پیش از ایجاد تغییرات باید راهکار مناسب اندیشیده شود تا بر وضعیت معیشتی مردم تأثیرگذار نباشد.

زرآبادیوی با بیان این موضوع که در تلاش هستیم اعتبارات استان قزوین افزایش یابد، تصریح  کرد: ناامید کردن مردم، تهمت‌زنی و دروغ‌ پراکنی در جامعه امری ناپسند بوده و اتحاد و انسجام باید در کشور حفظ شود.

وی افزود: راه حل مشکلات ایجاد ناامیدی در جامعه نیست بلکه برای رفع مشکلات باید تلاش کرد و مردم را به آرامش دعوت نمود

سیده حمیده زرآبادی افزود: با حسن نیت و توانمندی که در مسئولان شهرستان آبیک سراغ دارم، امیدوارم گام‌های مؤثرو بلندتری در رفع مشکلات مردم برداشته شود.