رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آبیک منصوب شد


7 مهر, 1397 - 11:39 -- اداره کل روابط عمومی
با حکم استاندار قزوین؛

سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آبیک منصوب شد

با صدورحکمی از سوی زاهدی استاندار قزوین، سیروس رجبی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آبیک منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

با صدورحکمی از سوی عبدالمحمد زاهدی؛ استاندار قزوین سیروس رجبی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی  و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آبیک منصوب شد.

در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب جناب عالی و به موجب این ابلاغ به عنوان  سرپرست معاونت برنامه­ ریزی  و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آبیک منصوب می گردید.

استاندار در ادامه آورده است: امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمانها و دستگاه های کشوری و لشکری در سطح آن شهرستان و بهره گیری از استعداد و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران و پیروی از منویات  مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید و خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف  آن شهرستان موفق باشید.

لازم به ذکر است سیروس رجبی پیش از این بخشدار بشاریات بود که با ابلاغ چارت جدید استانداری ها و فرمانداریها بعنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آبیک منصوب شد.