رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آیین تکریم و‌ معارفه شهردار آبیک برگزار شد.


11 دى, 1397 - 16:20 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار شهرستان آبیک:

آیین تکریم و‌ معارفه شهردار آبیک برگزار شد.

احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در آیین تکریم و معارفه شهردار آبیک خطاب به مجموعه مدیریت شهری و شوراهای اسلامی تصریح کرد: اعتبار رای شما به حضور مردم است، پاسخگوی مردم باشید، در راستای رفع مشکلات آنان اهتمام ویژه داشته باشید و در حل مسائل از نظرات شهروندان استقبال نمایید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

 

با حضور شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک، میر امینی امام جمعه معزز شهر آبیک، صالحی سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، معاون عمرانی فرماندار، بخشدار مرکزی ، اعضای شورای تامین، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، اعضای شورای اسلامی شهر، اصحاب رسانه و جمعی دیگر از مهمانان استانی و شهرستانی آیین تکریم و معارفه شهردار آبیک در سالن باران (مجتمع شهید آوینی) برگزار شد.

احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در این مراسم اظهار کرد: امروز مدیریت شهری با حاشیه های زیادی مواجهه است از جمله حوزه محله های حاشیه نشین، مسائل زیست محیطی و ... که این مسائل دغدغه های را به جود می آورد و حوزه مدیریت شهری را با چالشهایی مواجهه می کند که این چالشها هم فرصت است و هم تهدید و شورای شهر هم از این مسائل فارغ نیست.

وی ادامه داد: تمامی شهروندان در واقع بخشی از مسائل و مشکلاتشان خواه ناخواه در حوزه مسائل شهری است که می توان از این فرصت از دیدگاه خدمت به مردم نگاه کرد.

فرماندار آبیک افزود: با نگاهی گذرا به سیر تحول مدیریت شهری در کل استان و مقایسه آن با گذشته این نتیجه حاصل می شود که  تمامی مدیران شهری در حد وسع، توان خدمت نموده اند که جای تقدیر دارد

 

وی با بیان این موضوع که قطعاً در بین اعضای شورای شهر تفاوت سلایق با گرایشات مختلف وجود دارد تصریح کرد: با انتخاب شهردار فرصت آن رسیده با انسجام و همدلی و همراه با مدیریت شهری در راستای عمران و آبادانی شهر قدم بردارید تا انتظارات مردم برآورده و تعهدات شوراهای اسلامی به مردم زمین نماند.

فرماندار آبیک ضمن اشاره و تقدیر از انسجام و همدلی بین مجموعه مدیریتی ، شورای تامین، نیرویهای نظامی و انتظامی و امنیتی در شهرستان اظهار کرد: از این انسجام و همدلی خرسندیم و در راس این وفاق و همدلی وجود با برکت امام جمعه معزز شهر آبیک است که با همراهی در تمامی امور مشوق مجموعه مدیران شهرستان می باشند.

وی خطاب به مدیریت شهری و شوراها تصریح کرد: از این وفاق و همدلی موجود در شهرستان نهایت استفاده را به جهت انجام وظایف، عملی نمودن تعهدات و رفاه شهروندان  استفاده نمایید.

فرماندار آبیک همچنین خطاب به مدیریت شهری و شوراهای اسلامی تصریح کرد: اعتبار رای شما به حضور مردم است، پاسخگوی مردم باشید، در راستای رفع مشکلات آنان اهتمام ویژه داشته باشید و در حل مسائل از نظرات شهروندان استقبال نمایید.

در پایان این مراسم از خدمات سعید آگشته تقدیر و فرشاد محمد حسینی بعنوان شهردار جدید معرفی و آغاز بکار نمود.