رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید سرزده کشاورز کلهر معاون سیاسی و امنیتی فرماندار آبیک از برخی ادارات شهرستان


12 دى, 1397 - 20:14 -- روابط عمومی فرم...

بازدید سرزده کشاورز کلهر معاون سیاسی و امنیتی فرماندار آبیک از برخی ادارات شهرستان

صبح امروز کشاورز کلهر معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان آبیک در راستای نظارت بر نحوه خدمت رسانی به مردم و رعایت حقوق شهروندی در دستگاههای اجرایی به صورت سرزده از برخی ادارات شهرستان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

کشاورز کلهر معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان آبیک در بازدید سرزده از دستگاهای دولتی و خدمات رسان، ضمن بازدید از بخشهای مختلف این ادارات در گفتگو با مدیریت و کارکنان، از زحمات آنها تقدیر نمود و خطاب به مدیران و کارکنان تصریح کرد: در راستای خدمت رسانی به مردم ، رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع اهتمام ویژه داشته باشید.

وی ادامه داد: در راستای رعایت حقوق شهروندی ، به جهت نظارت بر رعایت ساعات ورود و خروج، صرفه جویی در مصرف انرژی، رسیدگی به امور و مسائل مردم و بررسی نحوه خدمت رسانی دستگاههای اجرایی بویژه خدمات رسان، برنامه بازدید از ادارات شهرستان به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بخشداری مرکزی، اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اداره ثبت اسناد و املاک ، ادارات آب و فاضلاب روستایی، اداره امور آب و جهاد کشاورزی جزء دستگاههای بودند که امروز به صورت سرزده مورد بازدید و نظارت قرار گرفتند.