رفتن به محتوای اصلی
تا انتخابات
روز
ساعت
دقیقه

شما اینجا هستید

مداحان و سخنرانان مذهبی مروّج وحدت و انسجام در جامعه باشند


17 دى, 1397 - 15:15 -- روابط عمومی 3
موسوی مشاور استاندار در امور روحانیون:

مداحان و سخنرانان مذهبی مروّج وحدت و انسجام در جامعه باشند

سید قریش موسوی مشاور استاندار در امور روحانیون تاکید کرد:مداحان و سخنرانان مذهبی در ایام فاطمیه و دهه فجر، مروّج وحدت و انسجام در جامعه باشند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

یکصدمین جلسه ستادساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی استان قزوین روز دوشنبه با محوریت هماهنگی برنامه های ایام فاطمیه با حضور جمعی از مدیران و نمایندگانی از ادارات ذیربط در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌ سید قریش موسوی مشاور استاندار قزوین در امور روحانیون و نماز در این مراسم اظهار کرد: مداحان و سخنرانان در برنامه های ویژه دهه فجر و ایام فاطمیه باید مروج وحدت و انسجام جامعه باشند و از مسائل تفرقه انگیز پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا (س) باید ابتدا به بانوان معرفی شود، خواستار برگزاری کلاس های فرهنگی  و دینی با همکاری آموزش و پررش برای آشنایی بیشتر معلمان با سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) شد.

در این جلسه کارشناسان و نمایندگانی از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی، امور مساجد، نیروی انتظامی، صدا و سیما، فرمانداری، شورای هیئت مذهبی استان به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.