رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تجلیل از تولیدکنندگان برتر حوزه کشاورزی شهرستان آبیک


17 دى, 1397 - 15:54 -- روابط عمومی فرم...
به مناسب گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی صورت پذیرفت:

تجلیل از تولیدکنندگان برتر حوزه کشاورزی شهرستان آبیک

مرتضی کشاورز کلهر معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان آبیک در مراسم تجلیل از تولیدکنندگان برتر حوزه کشاورزی شهرستان آبیک خطاب به مسئولین کشاورزی شهرستان تاکید کرد: در راستای آموزش، نحوه استفاده از تکنولوژی های جدید، ترویج و اجرای طرحهای گلخانه ای و آبیاری نوین اهتمام ویژه داشته باشید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

با حضور امام جمعه معزز شهر آبیک، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار، خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، بخشداران، مدیران دستگاههای اجرایی ، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا،  کشاورزان، دامداران و فعالین حوزه کشاورزی و اصحاب رسانه مراسم گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی و تجلیل از کشاورزان و دامداران برتر در محل سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان آبیک برگزار گردید.

مرتضی کشاورز کلهر در این مراسم اظهار کرد: امنیت و استقلال غذایی در هر جامعه ای مقوله ای حائز اهمیت است، چرا که اگر کشوری در تولید غذای مورد نیاز مشکل داشته باشد، کشوری وابسته خواهد بود.   

وی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی جهاد سازندگی در عرصه‌های مختلف بویژه حوزه عمران روستایی اقدامات ارزنده ای  ارائه نموده و اقدامات جهادگران همواره در اذهان مردمان این سرزمین بویژه مناطق محروم ماندگار خواهد بود.

 

معاون سیاسیی و امنیتی فرماندار آبیک ضمن اشاره به اهمیت مقوله آب و سیاستهای دولت  در راستای حمایت از طرحهای آبیاری نوین خطاب به مسئولین کشاورزی شهرستان تاکید کرد: در راستای آموزش، نحوه استفاده از تکنولوژی های جدید، ترویج و اجرای طرحهای گلخانه ای و آبیاری نوین اهتمام ویژه داشته باشید.

وی با بیان این موضوع که ما معتقدیم با مدیریت بهتر می توان آرامش و امید را برای جامعه به ارمغان آورد تصریح کرد: معیشت مردم از دغدغه های مقام معظم رهبری و دولت است و باید در راستای تولید ملی بویژه تولیدات حوزه کشاورزی اهتمام ویژه داشته باشیم.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از کشاورزان، دامداران و  زنبورداران نمونه شهرستان آبیک تجلیل بعمل آمد