رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان که توان و یا اهتمامی در انجام امور محوله نداشته باشند، کنار گذاشته خواهند شد.


17 دى, 1397 - 17:46 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار آبیک:

مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان که توان و یا اهتمامی در انجام امور محوله نداشته باشند، کنار گذاشته خواهند شد.

احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان تصریح کرد: مدیرانی که توان و یا اهتمامی در انجام امور محوله نداشته باشند، حتی اگر همراه دولت باشند کنار گذاشته خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک،

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان آبیک با ریاست احمدپور فرماندار شهرستان آبیک، رجبی معاون عمرانی فرماندار، بخشدار بشاریات، شهرداران، کارشناس ستاد مدیریت بحران استانداری و مدیران دستگاههای ذیربط در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران، ضمن تاکید بر اهمیت جلسه مذکور تصریح کرد: مدیران عضو ستاد در  پیگیری و انجام مصوبات اهتمام ویژه داشته باشند.

احمدپور با اشاره به گله مندی مردم در خصوص عدم انجام به موقع برخی امور در شهرها و روستاها تصریح کرد: مردم شهرستان نباید تاوان بی کفایتی بعضی از مدیران را بدهند، نباید برای مصلحت و منافع شخصی، رفاه مردم نادیده گرفته شود، این رویه کاری هیچ دولتی نبوده و نخواهد بود.

 وی با بیان این موضوع  که مردم دین خود را به این انقلاب ادا کرده اند و باید در تامین مطالبات به حق آنان اهتمام ویژه داشته باشیم ، خطاب به مدیران تصریح کرد: مدیرانی که توان و یا اهتمامی در انجام امور محوله نداشته باشند، حتی اگر همراه دولت باشند کنار گذاشته خواهند شد.

فرماندار آبیک در ادامه با بیان این موضوع که مدیران ارشد شهرستان در مواقع بحرانی در شهرستان حضور دارند خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی تصریح کرد: ضمن راه اندازی کشیک دفاتر و اعلام نماینده به ستاد بحران در مواقع اعلام بحران ضمن حضور در شهرستان  و محل خدمت ماشین آلات و امکانات موجود دستگاه را تجهیز نموده و در اختیار ستاد قرار دهند.

وی ضمن تقدیر از حضور و همراهی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی شهرستان اظهار کرد: علیرغم آگاه بودن به کمبود امکانات و تجهیزات، از فرماندهان درخواست می شود در مواقع بحران با استفاده از توان و ظرفیت لجستیکی به کمک نیروهای امدادی بشتابید.