رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


26 دى, 1397 - 20:02 -- روابط عمومی فرم...
نماینده عالی دولت در شهرستان آبیک:

شهرام احمد پور فرماندار شهرستان آبیک در دومین جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر که در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد اظهار کرد: همه ما به انقلاب اسلامی مدیونیم و باید دین خود را به بهترین شکل ممکن ادا کنیم و ارادت خود را به این انقلاب و ولایت با برگزاری و حضور باشکوه جشن انقلاب اسلامی به جهانیان بار دیگر اثبات کنیم.


26 دى, 1397 - 17:14 -- روابط عمومی فرم...
با ریاست فرماندار شهرستان آبیک برگزار شد:

با ریاست احمدپور فرماندار شهرستان آبیک جلسه بررسی دستورالعمل نحوه بازپرداخت دیون ، بخشودگی جرائم و سود تسهیلات اعطائی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به روستائیان در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


26 دى, 1397 - 16:03 -- روابط عمومی فرم...
در محل فرمانداری آبیک برگزار شد:

با حضور شهرام احمدپور فرماندار، ورزش صبحگاهی مدیران و پرسنل دستگاههای اجرایی شهرستان آبیک صبح امروز در محل فرمانداری آبیک برگزار شد.


25 دى, 1397 - 18:49 -- روابط عمومی فرم...

احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: شرایط دولت را درک می کنیم، مشکلات وجود دارد ، لیکن نگاه دولت این است که، کارهای بر زمین مانده جمع شود و در این راستا استاندار محترم با حضور در نماز جمعه هفته گذشته شهر آبیک، برنامه های در دست اجرا بویژه برای شهرستان را در جمع نمازگزاران تبیین نمودند.


24 دى, 1397 - 13:53 -- روابط عمومی فرم...
بخشدار بشاریات:

جلسه هماهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بخش بشاریات به ریاست "معصومه شیشه گرها" بخشدار برگزار شد، وی در این جلسه اظهار کرد: همراهی و مشارکت اقشار مختلف مردم در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی میبایست برجسته تر شود.


24 دى, 1397 - 13:34 -- روابط عمومی فرم...
به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار صورت پذیرفت:

احمدپور فرماندار شهرستان آبیک با حضور در بیمارستان شهداء و ولیعصر (عج) شهر آبیک به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) در جشن روز پرستار شرکت نمود و از پرستاران تجلیل و تقدیر بعمل آورد.


21 دى, 1397 - 16:43 -- روابط عمومی فرم...

شهرام احمد پور فرماندار شهرستان آبیک با صدور پیامی سالروز میلاد فرخنده اسوه صبر و بردباری حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.


21 دى, 1397 - 16:04 -- روابط عمومی فرم...
زاهدی استاندار قزوین:

زاهدی استاندار قزوین در سخنرانی بین صلاتین نماز جمعه امروز شهر آبیک ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار کرد: در پیروزی انقلاب همه اقشار به سهم خود نقش داشته اند و این حمایت مقطعی نبوده و مختص زمان خاصی نیست هر زمان نیاز بوده مردم با جان و دل در صحنه های مختلف حضور داشته اند از جمله در طول هشت سال دفاع مقدس.


17 دى, 1397 - 17:46 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار آبیک:

احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان تصریح کرد: مدیرانی که توان و یا اهتمامی در انجام امور محوله نداشته باشند، حتی اگر همراه دولت باشند کنار گذاشته خواهند شد.


17 دى, 1397 - 15:54 -- روابط عمومی فرم...
به مناسب گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی صورت پذیرفت:

مرتضی کشاورز کلهر معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان آبیک در مراسم تجلیل از تولیدکنندگان برتر حوزه کشاورزی شهرستان آبیک خطاب به مسئولین کشاورزی شهرستان تاکید کرد: در راستای آموزش، نحوه استفاده از تکنولوژی های جدید، ترویج و اجرای طرحهای گلخانه ای و آبیاری نوین اهتمام ویژه داشته باشید.


16 دى, 1397 - 15:31 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ با حضور رئیس کل دادگستری استان قزوین در شهرستان آبیک صورت پذیرفت:

احمدپور فرماندار آبیک در جلسه بررسی درخواست‌ها و مشکلات صاحبان صنایع و واحد‌های تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین ۱ که با حضور رئیس کل دادگستری استان قزوین برگزار شد اظهار کرد:عمده مشکلات صاحبان صنایع و واحد‌های تولیدی شهرستان عبارتند از عدم تعامل بعضی از دستگاههای خدمات رسان، وجود مشکلاتی در حوزه ارز و تامین مواد اولیه، عدم وحدت رویه در قبال سرمایه گذاران خارجی و برخورد سلیقه ای با سرمایه گذار است .


13 دى, 1397 - 15:37 -- روابط عمومی فرم...

احمدپور فرماندار شهرستان آبیک، با صدور پیامی درگذشت همکار گرامی " محمد علی پولاد رای" را تسلیت گفت


12 دى, 1397 - 20:14 -- روابط عمومی فرم...

صبح امروز کشاورز کلهر معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان آبیک در راستای نظارت بر نحوه خدمت رسانی به مردم و رعایت حقوق شهروندی در دستگاههای اجرایی به صورت سرزده از برخی ادارات شهرستان بازدید نمود.


12 دى, 1397 - 18:41 -- روابط عمومی فرم...
با حضور احمدپور صورت پذیرفت:

احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در بازدید از مدرنترین واحد تولید کمپوست خاورمیانه مستقر در این شهرستان اظهار کرد: سیاست دولت حمایت از تولید در راستای ایجاد اشتغال است.


12 دى, 1397 - 16:16 -- روابط عمومی فرم...
احمدپور فرماندار شهرستان آبیک :

احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان ضمن انتقاد از بعضی روشهای تربیتی در مدارس اظهار کرد: افراط و تفریط در بکار گیری روشهای تربیتی موجب آسیب شده است.


11 دى, 1397 - 16:20 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار شهرستان آبیک:

احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در آیین تکریم و معارفه شهردار آبیک خطاب به مجموعه مدیریت شهری و شوراهای اسلامی تصریح کرد: اعتبار رای شما به حضور مردم است، پاسخگوی مردم باشید، در راستای رفع مشکلات آنان اهتمام ویژه داشته باشید و در حل مسائل از نظرات شهروندان استقبال نمایید.


11 دى, 1397 - 15:49 -- روابط عمومی فرم...
‍باحضور فرماندار شهرستان آبیک صورت پذیرفت:

‍ صبح امروز باحضور فرماندار شهرستان آبیک ورزش صبحگاهی مدیران و پرسنل دستگاههای اجرایی این شهرستان به میزبانی اداره کمیته امداد امام خمینی ( ره ) برگزار شد.


10 دى, 1397 - 13:41 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ ‍ با ریاست فرماندار :

‍ با ریاست شهرام احمد پور فرماندار شهرستان آبیک جلسه اتباع و مهاجرین خارجی در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزارشد.


9 دى, 1397 - 12:32 -- روابط عمومی فرم...
به مناسبت گرامیداشت روز 9 دی صورت پذیرفت:

تجمع پرشور مردم و مسئولین شهرستان آبیک به مناسبت گرامیداشت روز 9 دی در جوار شهدای گمنام شهر آبیک برگزار شد.


8 دى, 1397 - 21:38 -- روابط عمومی فرم...
با حضور داوود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک صورت پذیرفت:

احمدپور فرماندار شهرستان آبیک به همراه داود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران کل استانی، معاونین حوزه عمرانی و سیاسی فرماندار، بخشدار بخش مرکزی و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان از روستاهای قشلاق،حسین آباد کرد،زیاران، خوزنان و آقچری بازدید کرد.

صفحه‌ها