جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان آبیک با دستور بررسی میزان تخصیص اعتبارات و پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی برگزار شد

  • 02 May 2023
  • كود الأخبار: 314012
  • تعداد بازدید : 2

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان آبیک با دستور بررسی میزان تخصیص اعتبارات و پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی برگزار در این جلسه میزان تخصیص اعتبارات کمیته برنامه ریزی در سال ۱۴۰۱ بررسی و دستگاه‌های مربوطه نیز در خصوص محل هزینه کرد و میزان پیشرفت پروژه‌های در دست اقدام گزارشاتی را ارائه دادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان آبیک با دستور بررسی میزان تخصیص اعتبارات و پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی به ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور بخشداران تابعه،کارشناس برنامه و بودجه سازمان مدیریت برنامه ریزی استان و جمعی از مسئولین و نمایندگان ادارات کل استان و مدیران شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد.

در این جلسه میزان تخصیص اعتبارات کمیته برنامه ریزی در سال ۱۴۰۱ بررسی و دستگاه‌های مربوطه نیز در خصوص محل هزینه کرد و میزان پیشرفت پروژه‌های در دست اقدام  گزارشاتی را ارائه دادند.

فرماندار آبیک با بیان این موضوع که بخشی از اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری به صورت عمومی است، تصریح کرد: به کرات اعلام کرده ایم که یکی از مهمترین مولفه های ارزیابی عملکرد مدیران، میزان جذب اعتبارات سهم شهرستان از محل اعتبارات عمومی است.

فرماندار آبیک با بیان این موضوع که ظرف یک ماه آینده، میزان اعتبارات شهرستان در  سال ۱۴۰۲  اعلام خواهد شد، تاکید کرد: بخشداران و دستگاههای اجرایی در اعتبارات سال ۱۴۰۲ پروژه های که سال هاست به تعویق افتاده و اتمام آن برای مردم ملموس تر است را در اولویت قرار داده و از برنامه ریزی اعتبارات برای پروژه های متعدد با تخصیص محدود که پروژه را به سرانجام نخواهند رساند، خودداری نمایید.


يشارك