حامد فتوحی:

شهرستان آبیک با تمام ظرفیت آماده استقبال از مهمانان و مسافران نوروزی میشود.

  • 02 Mar 2023
  • كود الأخبار: 314621
  • تعداد بازدید : 2

حامد فتوحی فرماندار آبیک ، ضمن اشاره به ظرفیت های شهرستان از جمله استقرار در مسیر مواصلاتی چند استان و وجود مناطق گردشگری، اظهار کرد : شهرستان آبیک با تمام ظرفیت آماده استقبال از مهمانان و مسافران نوروزی میشود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

ظهر امروز به ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور بخشداران، شهرداران و جمعی از مدیران، ستاد خدمات سفر شهرستان آبیک در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار آبیک ضمن اشاره به نقش پررنگ شهرداران در خدمات سفر،تصریح کرد: شهرداران با فضا سازی ها، نصب آلمان ها و برگزاری برنامه های فرهنگی متناسب، فضای شهرها را نوروزی کرده و آماده ارائه خدمات و پذیرای از مهمانان و مسافران نوروزی باشند. 

وی افزود: شهرداران و بخشداران با همکاری ادارات محیط زیست، منابع طبیعی و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و با استفاده از ظرفیت دهیاران نسبت به پاک سازی حاشیه های شهرها،روستاها، مراتع و مسیرهای مواصلاتی و همچنین نصب بنر با مضمون معرفی ظرفیت های گردشگری مناطق مختلف شهرستان اقدام نمایند.

فرماندار آبیک خاطر نشان کرد : تیم های مشترک بازرسی تشکیل و بر نحوه عملکرد مراکز خدماتی، ویژه مراکز خدماتی بین راهی نظارت خواهند کرد.

فرماندار آبیک، اظهار کرد: نوروزگاه با هدف معرفی ظرفیت های شهرستان در حوزه صنایع دستی و گردشگری برپا خواهد شد.


يشارك