چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک در سال ۱۴۰۱

  • 19 Jan 2023
  • كود الأخبار: 315277
  • تعداد بازدید : 2

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک در سال ۱۴۰۱ تصریح کرد: دانش آموزان در اردوهای راهیان نور در سرزمین های الهی با رشادت ها و حماسه آفرینی رزمندگان آشنا می شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

ظهر روز چهارشنبه بیست و هشتم دی ماه ۱۴۰۱ چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست ابوالفضل سلطانشاهی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان و با حضور رضا پاریاب جانشین فرماندهی سپاه ناحیه امام صادق (ع) عبداله ملک پور مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک در محل سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان در این جلسه تصریح کرد: دانش آموزان در اردوهای راهیان نور در سرزمین های الهی با رشادت ها و حماسه آفرینی رزمندگان آشنا می شوند.

وی ادامه داد؛ با توجه به اینکه بزرگترین رویداد فرهنگی کشور از حیث جمعیت شرکت کنندگان راهیان نور است باید به بهترین شکل اجرا گردد تا بتواند تاثیرات این سفر برای دانش آموزان و آیندگان مثمر ثمر باشد،تا در آینده شاهد ثبت نام سیل عظیمی از دانش آموزان به این مناطق الهی باشیم تا یاد و خاطرات شهدا برای همیشه در ذهن ما ماندگار باشد.


يشارك