کارگروه مشترک تنظیم بازار در آستانه شب یلدا بر عملکرد بازار نظارت خواهد کرد

  • 19 Dec 2022
  • كود الأخبار: 315838
  • تعداد بازدید : 1

فرماندار آبیک در جلسه تنظیم بازار این شهرستان ، اظهار کرد: در آستانه یلدا کار گروه مشترک تنظیم بازار بر عملکرد توزیع کالاهای اساسی و میوه و تره بار نظارت خواهد کرد و این بازدیدها به صورت مستمر ادامه یابد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

صبح امروز به ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور معاون سیاسی فرماندار و دستگاههای ذیربط جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار آبیک در جلسه ستاد تنظیم بازار ضمن تشکر از تلاش ادارات جهاد کشاورزی، صمت و اتاق اصناف در بحث تنظیم بازار این شهرستان تاکید کرد:

بازرسی تیم های مشترک تنظیم بازار در آستانه شب یلدا در دستور کار دستگاههای ذیربط قرار گیرد و این بازدیدها به صورت مستمر ادامه یابد.

کمیسیون نظارت شهرستان درخصوص تهیه لیست نرخ واحد‌های صنفی بویژه صنف خدمات‌ فنی اقدام و صنف فاقد نرخ یا دارای نرخ قدیمی تعیین تکلیف  گردد و با همکاری تعزیرات با صنوف متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.

جهاد کشاورزی  نسبت به پیگیری و اخذ اقلام اساسی  سهمیه شهرستان اقدام نماید.

دولت سیزدهم در بحث تنظیم بازار طرح های ویژه ای دارد خاصه طرح هوشمند سازی آرد و نان که ۵ مرحله ای است و تاکنون دو مرحله آن اجرا و سهمیه بر اساس پخت پرداخت می شود و با ارائه کارت شناسایی برای ناظران خرید مراکز صنعتی و پادگان ها و ... دغدغه تراکنش غیر معمول نیز رفع شد.


يشارك