فرماندار آبیک:

یکی از سیاست های دولت سیزدهم، مردمی سازی اقدامات دولت است.

  • 31 Jan 2023
  • كود الأخبار: 315129
  • تعداد بازدید : 3

فرماندار آبیک در نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد این شهرستان، تصریح کرد: در راستای اجرایی نمودن سیاست های دولت در این شهرستان، تلاش می کنیم  در انجام اقدامات و فعالیت های دولت از ظرفیت های مردمی استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

با ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی ذیربط و مدیران مؤسسات مرد نهاد جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم نهاد با محوریت نشست صمیمی، بررسی عملکرد و مشکلات سازمان های مردم نهاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار آبیک در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر،اظهار کرد: در حوزه ها و موضوعات مختلف بویژه در حوزه مجموعه های فرهنگی یک عقب ماندگی چند ساله داریم، چند مجموعه فرهنگی خرد داریم که پاسخگوی نیاز شهرستان نیست.

وی افزود محوریت جلسات فرمانداری نشست های هم اندیشی به جهت بیان معضلات و مشکلات موجود در حوزه های مختلف است.

فرماندار آبیک با بیان این موضوع که یکی از سیاست های دولت سیزدهم،مردمی سازی دولت است، اظهار کرد: در راستای اجرایی نمودن سیاست های دولت مردمی در این شهرستان، تلاش می کنیم  در انجام اقدامات و فعالیت های دولتی از ظرفیت های مردمی استفاده کنیم.

وی افزود: سازمانهای مردم نهاد نقش بی بدیل  در مردمی کردم فعالیت های دولت دارند .

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار کرد: دشمن همواره تصمیماتی برای نظام و انقلاب داشته و چون این نظام مبتنی بر مردم است، خوشبختانه دوشمن هیچگاه موفق نبوده است و اخیرا تلاش دشمن تحریم سپاه بود که خود بیشتر از این موضوع متضرر شد.
وی ضمن تاکید بر همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی با سازمان های مردم نهاد،تصریح کرد: برای پیشبرد برنامه های شهرستان در حوزه های مختلف نیازمند کمک سازمانهای مردم نهاد هستیم.


يشارك