فرماندار آبیک:

تعداد متخصصین بیمارستان دولتی شهدای آبیک افزایش یافت

  • 07 Jan 2023
  • كود الأخبار: 315541
  • تعداد بازدید : 2

فرماندار شهرستان آبیک از افزایش تعداد متخصصین در بیمارستان دولتی شهدای این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک اظهار کرد: علاوه بر جذب متخصص جراح عمومی که چند هفته پیش تحقق یافت،اخیرا متخصصین اطفال، داخلی و اعصاب و روان جذب بیمارستان شده اند.

وی افزود: تا آخر دی ماه یک متخصص زنان و زایمان جدید به بیمارستان شهدای آبیک افزوده می شود گرچه با وجود متخصص زنان و زایمان فعلی، چندین مورد زایمان هم در بیمارستان صورت گرفته است.

فرماندار شهرستان آبیک ادامه داد: در حال حاضر متخصص بیهوشی کمکی در بیمارستان دولتی شهدای آبیک فعال است اما از اوایل بهمن ماه یک متخصص بیهوشی اختصاصی در این بیمارستان مشغول به خدمت خواهد بود و به مدت ۶ روز در هفته فعالیت می کند.

فتوحی بیان کرد: ابلاغ همه متخصصین بیمارستان دولتی شهدا صادر شده و باتوجه به اینکه اختصاص متخصص چشم جزو اولویت نبوده اما در حال رایزنی برای خدمت این متخصص در بیمارستان هستیم.

وی در خصوص پیگیری پروژه الحاقی بیمارستان دولتی شهدای آبیک هم توضیح داد: هفته گذشته طی برگزاری جلسه ای، نقشه پلان بیمارستان شهدا در معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین مورد بررسی مجدد قرار گرفت که در بخشی از قسمتها، باید اصلاحیه صورت گیرد که نقشه های فنی هم باید احصا و تاییدیه فنی دانشگاه علوم پزشکی استان اخذ شود. این در حالی است که برای ساخت پروژه الحاقی تدابیری در دستور کار قرار دارد که متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

گفتنی است با روی کار آمدن دولت سیزدهم انتظار مردم شهرستان آبیک برای افزایش خدمات بیمارستان دولتی شهدا بالاتر رفت که به همت، تلاش و پیگیری شورای تامین شهرستان آبیک به همراه مسئولان وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین و نمایندگان مجلس گامهای خوبی برای تامین نیروهای متخصص بیمارستان برداشته شد.


يشارك