حامد فتوحی در نشست احزاب اظهار کرد: شهرستان آبیک درحال توسعه است و این اقدامات به پشتوانه ارتباطات مردمی است

  • 16 May 2023
  • كود الأخبار: 313669
  • تعداد بازدید : 2

در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد. حامد فتوحی در نشست با احزاب اظهار کرد: شهرستان آبیک درحال توسعه است و این اقدامات به پشتوانه ارتباطات مردمی با استفاده از ظرفیت معتمدین و فعالین حوزه های اجتماعی و فرهنگی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

‍ نشست صمیمی سرپرست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین به همراه حامد فتوحی فرماندار با جمعی از معتمدین، فعالین سیاسی و اجتماعی و نمایندگان احزاب در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد.

حامد فتوحی در این نشست اظهار کرد: شهرستان آبیک درحال توسعه است و این اقدامات به پشتوانه ارتباطات مردمی با استفاده از ظرفیت معتمدین و فعالین حوزه های اجتماعی و فرهنگی است.

گفتنی است حاضرین در این جلسه به بیان مطالبات و دغدغه های موجود در حوزه های مختلف سیاسی،اجتماعی و فرهنگی از جمله موضوع جهاد تبیین، عفاف و حجاب، استقرا امام جمعه در بخش بشاریات،ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، جلب مشارکت اجتماعی، استفاده از ظرفیت های شهرستان در پست های مدیریتی استان و شهرستان، اطلاع رسانی در حوزه عملکرد دولت، لزوم نگاه ویژه مدیران استانی به شهرستان، استقرار پایگاه هلال احمر در بخش قشلاق،  الزام دستگاههای اجرایی به رعایت پیوست رسانه ای، اختصاص نماینده مستقل، رفع آلایندگی ها، جلوگیری از تغییر انتصابات در آستانه انتخابات، ساماندهی امور مساجد، مدیریت عادلانه منابع آب،  جلوگیری از تردد خودرو با اگزوز ناهنجار و ... پرداختند.


يشارك