فرماندار آبیک؛

مراسم تجلیل از مقام معلم در شهرستان آبیک برگزار خواهد شد.

  • 20 Apr 2023
  • كود الأخبار: 314085
  • تعداد بازدید : 3

فرماندار آبیک در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش، اظهار کرد: مراسم گرامیداشت روز معلم و تجلیل از مقام معلم در شهرستان و به تفکیک در بخش ها و به مطلوب‌ترین شکل برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک

به ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور امام جمعه،بخشداران،شهرداران، جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و معتمدین، مدیریت و کارشناسان آموزش و پرورش اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک برگزار شد.

حامد فتوحی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در اولین جلسه این شورا  در سال جاری، که با دستور جلسه هماهنگی مراسمات روز معلم، مسکن فرهنگیان و بررسی فرایند برگزاری امتحانات نهایی برگزار شد، اظهار کرد:

نقش مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش و فرهنگیان بسیار حائز اهمیت است.

مدیریت موضوعات و مسائل امروز حوزه آموزش و پرورش علاوه بر تصمیم گیری و نظارت، نیازمند حضور میدانی و مستمر  مدیریت و کارشناسان ذیربط در مدارس است و انتظارات از مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش فراتر از برنامه های مشخص و روزانه است.

در نظارت بر مدارس غیرانتفاعی وارد ملاحظات خاص نشوید، تمامی چهارچوب های قانونی مشمول آموزش و پرورش در مدارس غیر انتفاعی هم باید اجرا شود.

در سال جاری در حوزه نوسازی و تجهیز مدارس،شاهد اتفاقا مطلوبی در سطح شهرستان بویژه مناطق محروم این شهرستان خواهیم بود.

مراسم گرامیداشت روز معلم و تجلیل از مقام معلم در شهرستان و به تفکیک در بخش ها و به مطلوب‌ترین شکل برگزار خواهد شد.

مجموعه مدیریت آموزش و پرورش با هماهنگی بخشداران نسبت به احصا لیست فضاهای آموزشی که نیازمند بهسازی و آسفالت  می باشند، اقدام تا به کمک  اداره بنیاد مسکن نسبت به رفع این مشکلات اقدام گردد.

شهرستان در گذشته با مشکلات و معضلاتی در حوزه عمرانی مدارس بویژه در نقاط محروم رو برو بوده و امروز تیم مدیریتی شهرستان با انسجام رفع مشکلات حوزه آموزشی را برای خود تکلیف می دانند و در این راستا قدم‌های خوبی برداشته شده و نتایج مطلوب آن برای مردم ملموس است.


يشارك