رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مراسم تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار آبیک برگزار شد


25 خرداد, 1401 - 15:56 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ ‍ عصر امروز؛

مراسم تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار آبیک برگزار شد

با ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور حمزه ئی مدیر کل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان و شهرستان، جلسه شورای اداری شهرستان آبیک به منظور تکریم و معارفه معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار و همچنین تکریم و معارفه بخشدار بخش مرکزی آبیک در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

با ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور حمزه ئی مدیر کل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان و شهرستان، جلسه شورای اداری شهرستان آبیک به منظور تکریم و معارفه معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار و  همچنین تکریم و معارفه بخشدار بخش مرکزی آبیک در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک در این مراسم ضمن تقدیر از علی اکبر رشوند معاون سابق سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار و همچنین تقدیر از حمید چگینی بخشدار سابق بخش مرکزی، تصریح کرد: با جابجایی دولتها، تغییر و تحولات نیروها در فرمانداری و همچنین دستگاههای اجرایی شهرستان و بالطبع استان امری طبیعی است.

 

وی افزود: در راستای اجرای سیاست های دولت مردمی، چند موضوع را بعنوان سیاست اصلی در شهرستان تعریف کرده ایم و این مولفه ها از معیارهای اصلی  انتخاب مدیران جدید است.

 

فرماندار آبیک اظهار کرد: در مرحله اول خدمت رسانی به مردم یکی از معیارهای اصلی  در جابجایی و یا انتصاب مدیران جدیدت است، فارغ از  سیاسی کاری و بر رعایت این معیار در جابجایی و انتخاب مدیران  پافشاری دارم.

 

وی افزود: مولفه دیگر تخصص و توانمندی مدیر منتخب است که در شرایط برابر الویت را بر انتخاب مدیر بومی قرار داده ام .

 

 فرماندار آبیک تصریح کرد: مصلحت مردم موضوع دیگری است که با تمامی مدیرانی جدید هم قسم شده ایم، که جزء خیر و صلاح مردم اقدامی انجام ندهیم و اگر در موضوعی مشخص گردد خیر و صلاح مردم در نظر گرفته نشده است، شخصاً در مقابل آن خواهم ایستاد.

 

وی افزود:  با یک حساسیت ویژه موضوع انتخاب مدیران هم در مجموعه فرمانداری و هم مدیران شهرستان را پیگیری میکنم، چرا که هدف خدمت صادقانه و بی شائبه فارغ از سیاسی کاری است.

 

فرماندار آبیک اظهار کرد: گزینه معاونت سیاسی معرفی شده فردی کاربلد، از نیروهای استانداری و دارای سابقه در حوزه های مختلف اجتماعی ، سیاسی و امنیتی فرمانداری بوئین زهرا و استانداری است.

 

 

گفتنی در این مراسم علی اکبر رشوند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی سابق تکریم و ابوالفضل سلطانشاهی بعنوان معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار آبیک معارفه و آغاز بکار نمود و آقای حمید چگینی بخشدار سابق بخش مرکزی تکریم و آقای رضا کرمی زیارانی بعنوان بخشدار جدید بخش مرکزی این شهرستان معرفی و آغاز بکار نمود.