رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۱۵ موکب در مسیر پیاده روی دلدادگان حسینی شهر آبیک برپا می شود


24 شهريور, 1401 - 19:50 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار آبیک:

۱۵ موکب در مسیر پیاده روی دلدادگان حسینی شهر آبیک برپا می شود

۱۵ موکب در مسیر پیاده روی دلدادگان حسینی شهر آبیک برپا می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

   فرماندار آبیک در جلسه هماهنگی همایش بزرگ پیاده روی که پیش از ظهر امروز در محل سپاه ناحیه امام صادق (ع)  برگزار شد، اظهار کرد: ۱۵ موکب در مسیر پیاده روی دلدادگان حسینی شهر آبیک برپا می شود.

با ریاست فرماندار آبیک جلسه هماهنگی همایش بزرگ پیاده روی دلدادگان حسینی پیش از ظهر امروز در محل سپاه ناحیه امام صادق (ع)  برگزار شد

فرماندار شهرستان آبیک  در این جلسه بر همکاری دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر پیاده روی دلدادگان حسینی که روز شنبه ۲۶ شهریور مصادف با اربعین برگزار می شود، تاکید و اظهار کرد: با محوریت سپاه ناحیه امام صادق علیه السلام شهرستان آبیک این پیاده روی معنوی و بزرگ برگزار می شود و دستگاه های مربوطه باید نقش خود را برای برگزاری هر چه بهتر این برنامه ایفا کنند.

وی افزود: با محوریت شهرداری آبیک، ناوگان حمل و نقل شهرداری و دیگر دستگاهها در روز پیاده روی دلدادگان حسینی آماده خدمات دهی مردم شهر آبیک از کوی سازمانی شهید فلاحی آمادگاه به این شهر خواهند بود و هماهنگی لازم برای مباحث ترافیکی و انتظامی در نظر گرفته شده است. 

فرماندار آبیک افزود: مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک با همراهی جمعیت هلال احمر شهرستان آبیک لازم است در پیاده روی دلدادگان حسینی حاضر و در صورت لزوم به مردم خدمات بهداشتی و امدادی و واکسیناسیون ارائه دهند. 

وی اظهار کرد:  مقرر شده از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک دو ایستگاه سلامت برادران و خواهران در مسیر پیاده روی دلدادگان حسینی برپا شود و داوطلبان آموزش دیده و امدادگران هلال احمر به مردم خدمات دهند. 

فتوحی ادامه داد: طبق اذعان مسئولان صدا و سیمای مرکز قزوین پرچم شهرستان آبیک در برگزاری عزاداری بزرگ عاشورای حسینی بالا بود و آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین و از افراد مختلف  از جاهای مختلف هم نسبت به این موضوع ابراز لطف داشته اند که امیدواریم پیاده روی دلدادگان حسینی به نحو احسن و باصلابت و با حضور پرشور مردم برگزار شود.

گفتنی است در حاشیه این مراسم نذر رهایی در قالب پویش آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار می شود.