رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سرپرست فرمانداری آبیک: دولت سیزدهم، سیاست اشتباه گره زدن مسائل کشور به برجام را کنار زد


7 شهريور, 1402 - 21:16 -- روابط عمومی فرم...

سرپرست فرمانداری آبیک: دولت سیزدهم، سیاست اشتباه گره زدن مسائل کشور به برجام را کنار زد

حجت الله مددخانی در جمع فرماندهان و افسران نظامی پادگان شهیدان جوادنیا شهرستان آبیک با اشاره به اقتدار ایران اسلامی در مجامع بین المللی گفت: دولت سیزدهم با تغییر رویکرد در حوزه سیاست خارجی، توطئه های دشمنان را بویژه در حوزه اقتصادی خنثی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،حجت الله مددخانی در جمع فرماندهان و افسران نظامی پادگان شهیدان جوادنیا  شهرستان آبیک با اشاره به  اقتدار ایران اسلامی در مجامع بین المللی گفت: دولت سیزدهم با تغییر رویکرد در حوزه سیاست خارجی، توطئه های دشمنان را بویژه در حوزه اقتصادی خنثی کرد.

وی افزود: متاسفانه یکی از سیاست های غلط دولت های گذشته گره زدن تمامی مسائل به برجام بود که دولت سیزدهم با کنار گذاشتن این سیاست اشتباه، توانست گام های خوبی در تعامل با کشورهای مختلف بردارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آبیک افزود: دشمن با هدف قرار دادن دو موضوع فرهنگی و اقتصادی درصدد ایجاد چالش در ایران اسلامی است که قطعاً با هوشیاری ملت، با شکست مواجه خواهد شد.

مددخانی بیان کرد: با روی کار آمدن دولت مردمی، امروز  بدون وابستگی به بیگانگان و با اعتماد به اراده ملی و خودباوری، از جمله افزایش فروش نفت، صادرات محصولات نفتی و غیر نفتی و ... شاهد رفع بسیاری از مشکلات داخلی و خارجی هستیم.

وی افزود: ایجاد بی تفاوتی، کشته سازی و ... از اهداف دشمن در حوادث آبان سال گذشته بود که با بیداری و‌ هوشیاری ملت منجر به شکست دشمنان شد.