رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، صورت پذیرفت: حضور فرماندار آبیک در نیروگاه شهید رجایی و تقدیر از تلاش های صورت گرفته به جهت افزایش تولید برق


7 شهريور, 1402 - 21:20 -- روابط عمومی فرم...

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، صورت پذیرفت: حضور فرماندار آبیک در نیروگاه شهید رجایی و تقدیر از تلاش های صورت گرفته به جهت افزایش تولید برق

حجت اله مددخانی فرماندار آبیک به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور در نیروگاه شهید رجایی از مدیریت و پرسنل نیروگاه شهید رجایی به جهت افزایش تولید و جلوگیری از خاموشی ها تقدیر ‌کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،حجت اله مددخانی فرماندار آبیک به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور در نیروگاه شهید رجایی از مدیریت و پرسنل نیروگاه شهید رجایی به جهت افزایش تولید و جلوگیری از خاموشی ها تقدیر ‌کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آبیک در این دیدار ضمن تبریک هفته دولت، اظهار کرد: شهید رجایی مردمی و در کنار مردم بود، مدت خدمتگزاری ایشان کوتاه و هنوز هم طرح ایشان جاری و متولیان امر این طرح به امور محرومین رسیدگی می کنند.

وی افزود:  مردم هنوز از خدمات مردمی و صادقانه شهید رجایی به نیکی یاد می کنند و این موضوع اثبات کرده است‌ که قطعاً مردم قدردان خدمتگزاران صدیق هستند.

فرماندار آبیک، افزود: هم افزا دانستن میدان و دیپلماسی، تکیه به داشته ها و قطع امید از بیگانه و مردمی بودن از ویژگی های بارز دولت سیزدهم است.

نماینده عالی دولت در آبیک، ضمن اشاره به اقدامات دولت در این شهرستان بویژه در حوزه تامین آب شرب شهرهای آبیک و زیاران، روکش و آسفالت راه های دسترسی به روستاهای بخش محروم بشاریات و اجرای سیاست های دولت در راستای جلوگیری از خاموشی خانگی و واحد‌های صنعتی، از تلاش های صورت گرفته در نیروگاه شهید رجایی به جهت افزایش ۲/۷ درصدی برق در این مجموعه تقدیر کرد.