رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اطلاعیه شماره ۶ ستاد انتخابات کشور


27 شهريور, 1402 - 14:41 -- کارشناس۲

اطلاعیه شماره ۶ ستاد انتخابات کشور

اعلام نتیجه استعلام مدارک ثبت نام کنندگان از ۲۷ شهریور ماه

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

ستاد انتخابات کشور در ادامه روند برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اطلاعیه شماره ۶ خود را به شرح زیر صادر کرد:


با عرض تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول، به آگاهی متقاضیان محترم داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می رساند:

الف – جهت مشاهده نتیجه استعلام مدارک از مراجع صادر کننده گواهی، طی بازه زمانی ۲۷ شهریور ۱۴٠۲ لغایت ۲ مهر ۱۴٠۲ از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ عصر به آدرس keshvar.moi.ir مراجعه نمایید. 
 
ب – متقاضیانی که تاییدیه مدارک و اطلاعات آنان از سوی تمامی مراجع مربوطه صادر شده باشد، مجاز به ثبت نام الکترونیکی  نهایی( با استفاده از شناسه پیگیری اخذ شده ) از تاریخ ۲۷ مهر ماه به مدت هفت روز می باشند. 

ج- متقاضیانی که مدارک و یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجعی مورد تایید قرار نگرفته باشد، می توانند اعتراض خود را در بازه زمانی مندرج در بند الف ثبت نموده و مدارک لازم را در درگاه مذکور بارگذاری نمایند. 

د ) کلیه موارد فوق صرفاً از طریق رایانه قابل انجام است. 

لازم به ذکر آنکه ، متقاضیان مشمول بند «ج» پس از ثبت اعتراض ، می توانند به مراجع مربوطه مراجعه نموده و جهت رفع نقص مدرک مورد نظر اقدام نمایند. در صورت تایید مدرک مورد نظر ، مرجع رسیدگی کننده فرصت دارد تا تاریخ ۲۶ مهر ۱۴٠۲ نظر خود را به ستاد انتخابات کشور اعلام نماید. 
 
ستاد انتخابات کشور

کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین

#انتخابات