رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


24 دى, 1399 - 12:58 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار شهرستان آبیک:

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای حفاظت از منابع آب، تصریح کرد: اگر در مدیریت مصرف آب، برنامه ریزی منسجم نداشته باشیم، نسل بعدی با چالش جدی مواجه خواهد شد.22 دى, 1399 - 13:01 -- روابط عمومی فرم...

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبیک به ریاست احمدپور فرماندار و با حضور علی رحمانی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، اخلاقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، بخشداران و جمعی دیگر از مسئولین در محل آموزش و پرورش این شهرستان برگزار گردید.


17 دى, 1399 - 11:59 -- روابط عمومی فرم...

با ریاست شهرام احمدپور فرماندار و با حضور محمد تقی صفری رئیس دفتر نظارت و بازرسی استان، بغدادی معاون عمرانی، بخشداران، برخی از اعضای شورای تامین و اعضای هیات نظارت و بازرسی استان و شهرستان، مراسم تکریم و معارفه رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان آبیک در محل فرمانداری برگزار شد.


11 دى, 1399 - 12:14 -- روابط عمومی فرم...

با ریاست علی بغدادی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی، جلسه در خصوص پرداخت تسهیلات به مسکن محرومین در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.11 دى, 1399 - 11:40 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار شهرستان آبیک:

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای آموزش و پروش که با حضور مسئولین ذیربط برگزارشد، ضمن اشاره به انجام تعهدات در مدرسه جدیدالاحداث توسط خانواده خیر مرحوم حسن سمائیان، از عملی نشدن تعهدات اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین گلایه و بر پیگیری و تحقق این مهم از سوی مسئولان مربوطه تاکید کرد.


11 دى, 1399 - 11:38 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار آبیک تصریح کرد:

فرماندار آبیک تصریح کرد: حمایت از تولیدکنندگان و وصول مطالبات دولت از الویتهای مهم شهرستان است.


11 دى, 1399 - 09:54 -- روابط عمومی فرم...
با حضور فرماندار شهرستان آبیک برگزار شد:

آئین افتتاحیه کانون شکوفایی خلاقیت در دانشگاه غیاث الدین کاشانی برگراز شد.


9 دى, 1399 - 09:51 -- روابط عمومی فرم...
با ریاست فرماندار شهرستان آبیک برگزار شد:

شهرام احمدپور با بیان این موضوع که در آستانه سالروز شهادت یکی از نخبه ترین مجاهدین که‌ شهادت کمترین مزد ایشان بودهستیم و یاد و نامش گرامی میداریم، تصریح کرد: با عنایت به آمار ارائه شده شرایط این شهرستان نسبت‌ به سایر شهرهای استان وضعیت خوبی است که این امر نتیجه همراهی مردم، اصناف، تلاش دستگاههای ذیربط و زحمات شبانه روزی کادر درمان است.


9 دى, 1399 - 09:47 -- روابط عمومی فرم...

شهرام احمدپور فرماندار به‌ همراه حسینی کارشناس بازرسی از چند آموزشگاه زبان در سطح شهر‌ بازدید نمود.


9 دى, 1399 - 09:44 -- روابط عمومی فرم...

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک هفته ثبت احوال را به تمامی کارکنان ثبت احوال تبریک و تهنیت گفت و از زحمات آنان قدردانی کرد.


9 دى, 1399 - 09:40 -- روابط عمومی فرم...

اسماعیلی مدیر ورزش و جوانان شهرستان آبیک به عنوان مدیر گروه فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان منصوب شد.


7 دى, 1399 - 11:33 -- روابط عمومی فرم...

جلسه ای با هدف تسریع در روند اجرای پروژه شهرک گلخانه ای عرفان سلامت با حضور روسای دستگاههای خدمات رسان به ریاست احمدپور فرماندار شهرستان برگزارشد.


7 دى, 1399 - 11:29 -- روابط عمومی فرم...

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک با صدور پیامی فرا رسیدن ٧ دی سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی را به تلاشگران عرصه سوادآموزی تبریک گفت.


7 دى, 1399 - 11:26 -- روابط عمومی فرم...

بنا به دعوت دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری ، شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک، صبح امروز شنبه ۶ دی ماه از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱ سامد، ضمن استماع اظهارات، پاسخگوی سؤالات، درخواست ها، پیشنهادات و شکایات تلفنی مردم شریف شهرستان آبیک بود.7 دى, 1399 - 11:18 -- روابط عمومی فرم...
با‌ ریاست فرماندار شهرستان آبیک برگزار شد:

جلسه‌ انتخاب هیئت رئیسه شورای شهر و سرپرست شهرداری شهرهای قشلاق و زیاران از توابع این شهرستان برگزار شد.


2 دى, 1399 - 12:06 -- روابط عمومی فرم...

با ریاست علی بغدادی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی ، جلسه ستاد مناسب سازی محیط شهری و اماکن عمومی جهت استفاده معلولین و کم توانان جسمی حرکتی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


2 دى, 1399 - 12:04 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان آبیک تصریح کرد: در حوزه اطلاع رسانی و آموزش پیشگیری و مبارزه مواد مخدر استفاده از ظرفیت برنامه شاد آموزش و پرورش به طور ویژه در دستور کار قرار گیرد.

صفحه‌ها