رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها15 شهريور, 1402 - 21:41 -- روابط عمومی فرم...

                 با حضور پرشور و گسترده مردم و مسئولین، پیاده روی بزرگ دلدادگان حسینی (ع) در شهرستان آبیک برگزار شد.


12 شهريور, 1402 - 19:55 -- روابط عمومی فرم...

حجت اله مدد خانی فرماندار آبیک در سومین جلسه هماهنگی مراسمات اربعین که با حضور مهدی علی زمانی فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع) و جمعی از مسئولین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته، تصریح کرد: مراسم پیاده روی دلدادگان حسینی با همت گروه های مردمی، بهره مندی از ظرفیت های موجود‌‌ و همکاری دستگاه‌های ‌حاکمیتی در این شهرستان برگزار خواهد شد.7 شهريور, 1402 - 21:20 -- روابط عمومی فرم...

حجت اله مددخانی فرماندار آبیک به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با حضور در نیروگاه شهید رجایی از مدیریت و پرسنل نیروگاه شهید رجایی به جهت افزایش تولید و جلوگیری از خاموشی ها تقدیر ‌کرد.


7 شهريور, 1402 - 21:16 -- روابط عمومی فرم...

حجت الله مددخانی در جمع فرماندهان و افسران نظامی پادگان شهیدان جوادنیا شهرستان آبیک با اشاره به اقتدار ایران اسلامی در مجامع بین المللی گفت: دولت سیزدهم با تغییر رویکرد در حوزه سیاست خارجی، توطئه های دشمنان را بویژه در حوزه اقتصادی خنثی کرد.


7 شهريور, 1402 - 11:17 -- روابط عمومی فرم...

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با حضور حجت اله مددخانی سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین ، دو پروژه کشاورزی این شهرستان به بهره‌برداری رسید.


6 شهريور, 1402 - 16:02 -- روابط عمومی فرم...

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت استاندار ‌قزوین به همراه حجت اله مددخانی سرپرست فرمانداری با خانواده شهید محمدرضا صباغ زیارانی در شهر زیاران دیدار و‌ گفتگو کرد


6 شهريور, 1402 - 15:48 -- روابط عمومی فرم...

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین همزمان با چهارمین روز از هفته دولت و در بدو ورود به شهرستان آبیک به مقام شامخ شهدای زیاران ادای احترام کرد.


6 شهريور, 1402 - 15:34 -- روابط عمومی فرم...

صبح امروز و به مناسبت گرامیداشت هفته دولت سرهنگ بهروز لامعی به همراه کارکنان با سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک دیدار و گفتگو کردند.


6 شهريور, 1402 - 15:23 -- روابط عمومی فرم...

ساختمان جدید اداره امور مالیاتی شهرستان آبیک با حضور معاون وزیر اقتصاد و دارایی، سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.


6 شهريور, 1402 - 10:57 -- روابط عمومی فرم...

حجت اله مددخانی سرپرست فرمانداری آبیک به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند از کارکنان فرمانداری و بخشداری های تابعه شهرستان تجلیل کرد.


6 شهريور, 1402 - 10:53 -- روابط عمومی فرم...

ابوالفضل سلطانشاهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر از اجرای طرح کانون یاریگران زندگی در روستاهای شهرستان آبیک با هدف مسئولیت پذیری اهالی روستا، دهیاران، بزرگان و ریش سفیدان در قبال معضلات اجتماعی ویژه مواد مخدر خبر داد.


6 شهريور, 1402 - 10:49 -- روابط عمومی فرم...

حجت اله مددخانی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک در سخنرانی بین الصلاتین نماز جمعه شهر آبیک که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ایراد شد، تصریح کرد: در تمامی صحنه های انقلاب شاهد حضور خود جوش مردم هستیم، هرجا مردم به صحنه آمدند پیروز میدان بوده ایم و توانستیم از مشکلات و نا امنی ها عبور کنیم.


3 شهريور, 1402 - 11:30 -- روابط عمومی فرم...

در نخستین روز از هفته دولت و با حضور حجت اله مددخانی سرپرست فرمانداری آبیک به همراه سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور و جمعی از مسئولین استان و شهرستان صبح امروز دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی کاسپین یک به بهره برداری رسید.


3 شهريور, 1402 - 11:27 -- روابط عمومی فرم...

در نخستین روز از هفته دولت حجت الله مددخانی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک به همراه فرشاد مقیمی سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی استان قزوین، رضا صفاری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین و جمعی از مسئولین شهرستان و استان در گلزار شهدای شهر آبیک حضور یافت و با قرائت فاتحه و نثار گل به مقام شامخ ادای احترام کرد.


25 مرداد, 1402 - 16:05 -- روابط عمومی فرم...

ظهر امروز حجت الله مددخانی فرماندار شهرستان آبیک به همراه جمعی از دستگاه های خدمات رسان با حضور در محل فاز ۱ و ۲ پروژه نهضت ملی مسکن از روند پیشرفت فیزیکی این پروژه ها بازدید به عمل آورد


19 مرداد, 1402 - 19:40 -- روابط عمومی فرم...

با اجرای سیاست های دولت سیزدهم در حوزه جوانی جمعیت شاهد افزایش آمار ازدواج و ولادت  هستیم
حجت اله مددخانی سرپرست فرمانداری در جلسه ثبت وقایع حیاتی که با حضور مدیر کل ثبت احوال استان در محل فرمانداری برگزار شد، تصریح کرد:  خوشبختانه با اجرای سیاست های دولت سیزدهم در حوزه جوانی جمعیت شاهد افزایش آمار ازدواج و ولادت در شهرستان آبیک هستیم.


3 مرداد, 1402 - 14:13 -- روابط عمومی فرم...

فرمانده پایگاه هوانیروز آبیک به همراه هیئت رئیسه به مناسبت فرا رسیدن سالروز گرامیداشت عملیات پیروزمند مرصاد با حجت اله مددخانی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک دیدار و گفتگو کرد.


3 مرداد, 1402 - 14:04 -- روابط عمومی فرم...

طبق روال هر سه شنبه هر هفته ملاقات عمومی فرماندار با شهروندان آبیک برگزار شد

صفحه‌ها