رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


8 تير, 1401 - 12:16 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار آبیک:

با ریاست حامد فتوحی فرماندار جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت شهرستان آبیک در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


8 تير, 1401 - 12:03 -- روابط عمومی فرم...

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار از روند برگزاری کنکور سراسری بازدید و بر نحوه برگزاری کنکور نظارت نمود.


8 تير, 1401 - 11:51 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ صبح امروز؛

صبح امروز ابوالفضل سلطانشاهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار به صورت سرزده از برخی ادارات شهرستان بازدید کرد.


8 تير, 1401 - 11:33 -- روابط عمومی فرم...

حامد فتوحی فرماندار آبیک با حضور در منزل شهید کنعانی با مادر گرامی شهید والامقام مرتضی کنعانی و همچنین با حضور در منزل شهید حسینی نژاد با پدر بزرگوار شهید والامقام حمیدرضا حسینی نژاد دیدار و گفتگو کرد.


8 تير, 1401 - 09:25 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ در راستای تحقق شعار سال؛

حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک در راستای تحقق شعار سال از دو شرکت دانش واقع در شهرک صنعتی کاسپین یک بازدید کرد


6 تير, 1401 - 12:05 -- روابط عمومی فرم...
معاون سیاسی فرماندار :

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان آبیک با بیان این موضوع که بیشتر تفکرم اجتماعی است تا سیاسی و امنیتی، تصریح کرد: اگر در مباحث پیشگیری و اجرای اقدامات پیشگیرانه قدم محکم برداریم، معضلات اجتماعی کمتری خواهیم داشت


5 تير, 1401 - 12:12 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار آبیک :

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای اداری این شهرستان که با ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور آقا علیخانی بازرس قضایی و بازرس کل استان، در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد از تبیین و اجرای دستورالعمل ۴۲۷ و ۸۲۰ حجاب و عفاف توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادارات شهرستان خبر داد.


5 تير, 1401 - 11:27 -- روابط عمومی فرم...

صبح امروز فرماندار آبیک در جلسه شورای اداری این شهرستان از پیشرفت حدود ۹۶ درصدی پروژه خط انتقال آب از سد طالقان به آبیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر آب سد طالقان به شهر آبیک برسد.


4 تير, 1401 - 13:33 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ ‍ ‍ فرماندار آبیک؛

حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک به همراه اعضای شورای تامین، معاون سیاسی و بخشدار به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه با مسئولین دستگاه قضایی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.


31 خرداد, 1401 - 11:53 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار آبیک؛

فرماندار آبیک با صدور حکمی دکتر زهرا فرقانی را به سمت " مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده" منصوب کرد


31 خرداد, 1401 - 09:39 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ ‍ ‍ ‍ فرماندار آبیک:

فرماندار آبیک در جلسه کمیته آرد و نان با بیان این موضوع که خرید و فروش مجوز نانوایی در شهرستان ممنوع است، تصریح کرد: در صورت انجام این امر ضمن جریمه، پروانه شخص متخلف نیز باطل خواهد شد.


31 خرداد, 1401 - 09:27 -- روابط عمومی فرم...

با ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور سید قریش موسوی مشاور استاندار و مدیریت ستاد اقامه نماز استان، سلطانشاهی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار ، فاطمی نژاد رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و دیگر دستگاههای عضو ستاد، اولین جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.


29 خرداد, 1401 - 13:47 -- روابط عمومی فرم...
معاون سیاسی فرماندار آبیک:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار با بیان این موضوع که تعیین تکلیف پیمانکار باید در حوزه معاونت عمرانی استانداری پیگیری شود، تصریح کرد: تعیین تکلیف پیمانکار راه حل رفع مشکل فاضلاب شهر آبیک است.


29 خرداد, 1401 - 12:50 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ ‍ فرماندار آبیک:

فرماندار آبیک در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش با بیان این موضوع که از تمام ظرفیت شهرستان در راستای تسهیل در امور آموزش و پرورش استفاده خواهد شد، تصریح کرد: یکی از سیاست های تعریف شده در این شهرستان حمایت از حوزه تعلیم و تربیت است.


25 خرداد, 1401 - 15:56 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ ‍ عصر امروز؛

با ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور حمزه ئی مدیر کل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان و شهرستان، جلسه شورای اداری شهرستان آبیک به منظور تکریم و معارفه معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار و همچنین تکریم و معارفه بخشدار بخش مرکزی آبیک در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


24 خرداد, 1401 - 15:09 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ ‍ ‍ فرماندار آبیک:

حامد فتوحی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان آبیک خبر داد: فعالیت کلیه معادن شهرستان به مدت ۲۴ ساعت ممنوع می باشد


24 خرداد, 1401 - 15:03 -- روابط عمومی فرم...

مطابق روال سه شنبه های هر هفته، ملاقات عمومی حامد فتوحی فرماندار آبیک با شهروندان شهرستان آبیک برگزار شد.


22 خرداد, 1401 - 14:07 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ به مناسبت روز محیط بان؛

محیط بانان شهرستان آبیک به مناسبت میلاد امام رضا(ع) که به عنوان روز محیط‌بان نامگذاری شده است، با حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک دیدار و گفتگو کردند.


21 خرداد, 1401 - 08:23 -- روابط عمومی فرم...
‍ ‍ به ریاست معاون عمرانی استاندار؛

به منظور بررسی مسائل و مطالبات حوزه عمرانی بخش بشاریات شهرستان آبیک جلسه ای به ریاست رجحانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور حامد فتوحی فرماندار، غریب مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، جمعی از مدیران کل استان و مدیران شهرستانی، بخشدار و شهردار شهر خاکعلی، در محل بخشداری بخش بشاریات تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.


18 خرداد, 1401 - 15:02 -- روابط عمومی فرم...
‍ فرماندار آبیک:

حامد فتوحی فرماندار آبیک در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور رئیس کل دادگستری استان قزوین برگزار شد، با بیان این موضوع که آبیک شهرستانی است با داشتن ظرفیت های بی بدیل، تصریح کرد: امر خدمت رسانی در این شهرستان نیازمند نگاه ویژه مدیران استان و شهرستان است.

صفحه‌ها