افتتاح پروژه زیرسازی و آسفالت معابر روستایی دبیریان بعد از گذشت چندین سال متوالی

  • 16 Apr 2023
  • News Code: 314306
  • تعداد بازدید : 1

با حضور فتوحی فرماندار آبیک ، موسوی بخشدار بشاریات ، مهندس خانجانیان و کشاورز مهر معاونین عمران و بازسازی مسکن روستایی استان قزوین ، رمضان پور مدیر بنیاد مسکن شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین به مناسبت گرامیداشت دهه حساب 100 حضرت امام خمینی (ره) و سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پروژه زیرسازی و آسفالت معابر روستایی دبیریان به مساحت ۵۷۰۰ متر مربع با اعتبار بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال از توابع بخش بشاریات افتتاح و بهره برداری شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

با حضور فتوحی فرماندار آبیک ، موسوی بخشدار بشاریات ، مهندس خانجانیان و کشاورز مهر معاونین عمران و بازسازی مسکن روستایی استان قزوین ، رمضان پور مدیر بنیاد مسکن شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین به مناسبت گرامیداشت دهه حساب 100 حضرت امام خمینی (ره) و سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پروژه زیرسازی و آسفالت معابر روستایی دبیریان به مساحت ۵۷۰۰ متر مربع با اعتبار بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال  از توابع بخش بشاریات افتتاح و بهره برداری شد.

فرماندار آبیک: در روستای دبیریان سال هاست که کاری انجام نشده بود، دولت سیزدهم دولت صادق الوعده است و از ابتدای حضورم قول دادم که در این روستا اقداماتی صورت بگیرد. بخشی از پروژه ها تکمیل شده و بخشی نیمه تمام است. حدودأ ۴ میلیارد تومان هزینه شده و انشاالله برای امسال هم طرح و برنامه هایی برای این روستا خواهیم داشت.

فرماندار آبیک با اشاره به مدرسه ی این روستا خاطرنشان کرد: تنها مدرسه ای که در شهرستان بصورت کانکس بود با پیگیری هایی که انجام شد و فعالیت هایی که مدیرکل نوسازی و تجهیزات مدارس انجام دادند ، مراحل پیشرفت پروژه بازدید شد ،  حدودا ۷۰ درصد کار پیش رفته و امیدواریم که برای سال تحصیلی پیش رو به بهره برداری برسد. 


Share