فرماندار آبیک؛

راهپیمایی ۱۳ آبان باشکوه‌تر از سالهای گذشته برگزار می شود

  • 31 Oct 2022
  • News Code: 314934
  • تعداد بازدید : 1

فرماندار آبیک در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم ۱۳ آبان، تصریح کرد: ۱۳ آبان باشکوه‌تر از سالهای گذشته برگزار می شود و مهر باطل بر دهان استکبار جهانی بویژه آمریکا و منافقین زده خواهد شد که به دنبال آلوده کردن ذهن ها و بر هم زدن امنیت هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک؛

جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با محوریت برپایی با شکوه مراسم ۱۳ آبان  با ریاست حامد فتوحی فرماندار و دبیری سپاه ناحیه امام صادق (ع) و با حضور بخشداران، شهرداران، مدیران دستگاه‌های اجرایی و اصحاب رسانه در محل سالن اجتماعات فرمانداری آبیک برگزار شد.

فرماندار آبیک در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم ۱۳ آبان ضمن اشاره به ناآرامی های اخیر و تقدیر و تشکر از تلاش شبانه روزی اعضای شورای تأمین و حافظان امنیت، همراهی مدیران و مجموعه مدیریت شهری در شهرستان، تصریح کرد: ۱۳ آبان باشکوه‌تر از سالهای گذشته برگزار می شود و مهر باطل بر دهان استکبار جهانی بویژه آمریکا و منافقین زده خواهد شد که به دنبال آلوده کردن ذهن ها و بر هم زدن امنیت هستند.

وی افزود: در ناآرامی های اخیر شاهد بودیم مردم آبیک در کنار دستگاههای امنیتی و انتظامی بودند، مردم خوب می فهمند به این مردم باید خدمت کرد، مدیران باید در تعامل با مردمان شهرها و روستاها باشند و به صورت جهادی و میدانی خدمت کنند.

فرماندار آبیک اظهار کرد: قاطبه مردم آبیک مذهبی هستند، همیشه بیشترین میزان مشارکت در صحنه های مختلف انقلاب را دارند.

وی تصریح کرد: بخشداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان فضاسازی محیطی متناسب با این ایام را در دستور کار داشته باشند.

حامد فتوحی افزود: دستگاههای متولی امور فرهنگی با استفاده از ظرفیت خبرنگاران و فعالین حوزه فرهنگی نسبت به تبیین  مسائل روز و تهیه محتوا و انتشار در فضای مجازی اقدام نمایند.

گفتنی است راهپیمایی باشکوه سیزده آبان روز جمعه ساعت ۱۰:۳۰ در مقابل فرمانداری آغاز و   به مسجد ولیعصر (عج) و اقامه نماز روز جمعه ختم خواهد شد.


Share