فرماندار آبیک:

رویکرد دولت سیزدهم مردمی و بر محور خدمت صادقانه است

  • 14 Mar 2023
  • News Code: 314554
  • تعداد بازدید : 2

حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان این موضوع که رویکرد دولت سیزدهم مردمی و بر محور خدمت صادقانه است،تصریح کرد: پروژه هایی که سالها ابتر مانده و نیازمند کار جهادی بوده را با رویکرد دولت مردمی در سال جاری به سرانجام رساندیم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

حامد فتوحی فرماندار آبیک در جلسه شورای اداری این شهرستان، ضمن تقدیر از رهنمودهای امام جمعه محترم، تلاش شبانه روزی اعضای شورای تأمین و اقدامات بخشداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان، اظهار کرد:

با اهتمام مدیران، پیگیری های شبانه روزی و خاصه تلاش اعضای شورای تأمین و نگاه ویژه مدیران ارشد استان به شهرستان، اقدامات خوبی در طول یکسال جاری در آبیک صورت گرفته که برای مردم قابل لمس است.

تلاش کردیم اقدامات و پروژه هایی که سالها در این شهرستان ابتر مانده بود و بیشتر از اعتبار نیازمند نظارت و کار جهادی بود را با رویکرد دولت مردمی که خدمت صادقانه است و فارغ از نگاه تبلیغاتی به سرانجام برسانیم از جمله اتمام پروژه های انتقال آب شرب، تکمیل پروژه تصفیه خانه فاضلاب، تکمیل پل های رو گذر راه آهن، تکمیل پروژه اگوی شهری، بهسازی و آسفالت معابر، جاده های دسترسی  و آبرسانی بویژه در نقاط محروم  روستایی و ... 

به مدیران دستگاه‌های اجرایی به کرات تصریح کرده ایم،هیچ ملاحظه‌ای در امر خدمت رسانی به مردم نداریم، با پیگیری های بعمل آمده، مردم مظلوم آبیک امسال طعم شیرین خدمت را در طول یکسال جاری در حوزهای مختلف چشیده اند.

موضوعات حوزه بهداشت و درمان بدون استثناء در جلسات شورای تأمین مطرح شده و با پیگیری های بعمل آمده امروز شاهد کلنگ زنی بیش از ۶ پروژه  از جمله الحاقیه بیمارستان شهدا از محل اعتبارات سفر ریاست محترم جمهوری و کمک خیرین در این شهرستان هستیم.

در ۷۲ ساعت پیش رو  بخشداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید شخصا در ادارات حضور داشته باشند و در صورت بروز حادثه هیچ قصوری پذیرفته نیست.

دستگاههای خدمات رسان تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی برخط را در دستور کار قرار دهند.

سال آینده سال انتخابات است، مدیران آگاه باشند، وظیفه هر مدیری فقط خدمت رسانی است ، از هرگونه اقدام شائبه برانگیز در خصوص حمایت از  شخص و یا کاندیدی ممنوع است.

عدم رعایت شئونات اسلامی پذیرفته نیست و درصورت مشاهده هرگونه ناهنجاری خاصه در دستگاههای دولتی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.


Share