سرپرست فرمانداری آبیک:رسالت سپاه و بسیج شهرستان در حوزه های فرهنگی و اجتماعی قابل قبول است

  • 12 Jun 2023
  • News Code: 313152
  • تعداد بازدید : 2

حجت اله مددخانی سرپرست فرمانداری آبیک در دیدار با جمعی از پاسداران و بسیجیان این شهرستان با بیان این موضوع که در مقام نماینده عالی دولت در شهرستان خدمتگزار مردم با هر سلیقه سیاسی هستم

به گزارش اداره کل روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

حجت اله مددخانی سرپرست فرمانداری آبیک در دیدار با جمعی از پاسداران و بسیجیان این شهرستان با بیان این موضوع که در مقام نماینده عالی دولت در شهرستان خدمتگزار مردم با هر سلیقه سیاسی هستم، تصریح کرد:

در مدت زمان کوتاه حضور در شهرستان به کمک مجموعه مدیریت ارشد استان و شهرستان، بخش اعظمی از ظرفیت ها، پتانسیل ها، معضلات و مطالبات شهرستان احصاء شده و  پیگیری آنها در دستور کار قرار می گیرد.

شهرستان آبیک دارای معضلات بعضاً چندین ساله است که مردم انتظار پیگیری دارند و باید مرتفع گردد و نیازمند نگاه ویژه مدیران ارشد استان و کشور به این شهرستان به جهت رفع این معضلات است.

مجموعه سپاه و بسیج شهرستان رسالت خود را در حوزه های فرهنگی و اجتماعی به نحو احسن انجام داده و  اگر معضلات حوزه های اجتماعی و فرهنگی رفع شود قطعاً در حوزه های زیرساختی نیز تأثیرگذار خواهد بود.

گفتنی  است، حاضرین در این نشست به بیان مطالبات خود در حوزه های مختلف از جمله پیگیری تکمیل و تجهیز الحاقی بیمارستان شهداء، توزیع عادلانه امکانات در بخش های تابعه، افزایش زیرساخت های ورزشی در بخش بشاریات، عملی کردن شعار دولت در شهرستان" گشت ارشاد مدیران"، جابجایی مدیرانی که اهتمامی در حال مشکل مردم ندارند، رفع مشکلات حوزه کشاورزی، توازن در توزیع برق واحد‌های کشاورزی و دامداری، تکمیل پروژه پل روگذر آبیک به قشلاق و ... پرداختند.


Share