معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار :

فرهنگیان موثرترین و پیشروترین قشر در تبیین اصول و دعوت به مشارکت حداکثری در انتخابات هستند

  • 29 Feb 2024
  • News Code: 1212268
  • تعداد بازدید : 4

امروز دوشنبه بیست و سوم بهمن ماه و با حضور عباس کاظمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان، حجت اله مددخانی فرماندار شهرستان آبیک، معاونین سیاسی و عمرانی فرماندار و مدیریت  آموزش و پرورش ، نشست هم اندیشی فرهنگیان شهرستان آبیک در محل سالن باران مجتمع فرهنگی و هنری شهید آوینی برگزار شد.

 عباس کاظمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در این نشست، ضمن دعوت به مشارکت حداکثری، تصریح کرد:

 در حوزه آموزش و پرورش در دوره های گذشته پنجره باز وجود نداشت و تقریبا همه‌ ظرفیت ها متعلق به فضای آموزشی بود و خیلی مسائل غیر آموزشی جایگاهی نداشت و کم‌رنگ بود.

 به واسطه عدم شناخت و عدم تبیین دو‌ مفهوم که پایه و اساس حرکت ما در انقلاب اسلامی است خسارت های زیادی تجربه‌ و بعضا هزینه های داده ایم.

 امروز در درون کشور همه خط بندی ها، مرزبندی ها و جبهه بندی های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی  درون کشور ناشی از درک و فهم متفاوت نسبت به دو‌ مفهوم کلان نظم انقلابی و جمهوری اسلامی در مسائل گفتمانی انقلاب است. 

اصحاب تعلیم و تربیت را رکن نظام و رکن مسائل اجتماعی میدانیم و اگر نتوانند نظم سیاسی را با مخاطبین نسل نو بویژه مقاطع متوسطه اول و دوم منتقل کنند قطعا در مقاطع آموزش عالی و تحصیلات تکمیلی با چالش جدی در جامعه مواجه خواهند شد و جامعه را نیز به چالش خواهند کشید.
اگر موفق می شدیم جمهوری اسلامی را، رای مردم را، مشارکت مردم را و همه کاره بودن مردم را درست تبیین می کردیم نه براساس وعده بلکه براساس کارنامه و در مقابل ظرفیت جمهوریت را تبیین می کردیم، امروز در مقابل هجمه ها و امپراطوری رسانه ای دشمن پاسخ قاطع داشتیم و دائما مقایسه نمی شدیم.


Share