فرماندار آبیک:

از تمام ظرفیت این شهرستان برای اکران فیلم های فجراستفاده خواهیم کرد

  • 23 Jan 2023
  • News Code: 315222
  • تعداد بازدید : 2

حامد فتوحی فرماندار آبیک در جلسه گرامیداشت دهه مبارک فجر ، اظهار کرد: از اکران فیلم های فجر در شهرستان استقبال می کنیم و از تمام ظرفیت این شهرستان برای اجرای هرچه بهتر آن استفاده خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

به ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور امام جمعه، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه امام صادق (ع)، مشاور فرماندار در امور بانوان، بخشداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی و کارشناسان صدا و سیما، جلسه هماهنگی گرامیداشت دهه مبارک فجر در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد.
فرماندار شهرستان آبیک در این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رجب و تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت شهرستان در برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه های دهه فجر، اطهار کرد :

 از اکران فیلم های فجر در شهرستان استقبال می کنیم و از تمام ظرفیت این شهرستان برای اجرای هرچه بهتر آن استفاده خواهیم کرد.

 رسانه های شهرستان با همکاری سپاه ناحیه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، نسبت به تهیه محتوا متناسب با ایام و با محوریت جهاد تبیین در فضای مجازی اقدام نمایند.

 شهرداران، بخشداران، مدیران دستگاه‌های اجرایی،روئسا دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی، بانک ها و اصناف، فضاسازی محیطی متناسب با ایام را در دستور کار داشته باشند.

راهپیمایی در شهرهای آبیک و خاکعلی برگزار خواهد شد.
 جشن بزرگ انقلاب با بخش زنده در شبکه استانی در روز ۱۸ بهمن در شهرستان برگزار خواهد شد.


Share