فرماندار آبیک:

از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری ۷ پروژه در حوزه بهداشت و درمان تامین اعتبار و عملیات اجرایی در حال انجام است

  • 28 Apr 2023
  • News Code: 314122
  • تعداد بازدید : 3

ظهر پنجشنبه حامد فتوحی در بازدید از روند اجرای پروژه های حوزه بهداشت و درمان شهرستان، ضمن اشاره به دستاوردهای سفر ریاست محترم جمهور،تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی شهرستان که از قبل وجود و در رفع این مشکلات تاکنون اقدامی صورت نگرفته بود موضوعات کمبود و در برخی مورد عدم وجود زیر ساخت های بهداشتی و درمانی در حوزه خانه سلامت و مراکز بهداشت روستای و شهری بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

ظهر پنجشنبه حامد فتوحی در بازدید از روند اجرای پروژه های حوزه بهداشت و درمان شهرستان، ضمن اشاره به دستاوردهای سفر ریاست محترم جمهور،تصریح کرد:  یکی از مشکلات اساسی شهرستان که از قبل وجود و در رفع این مشکلات تاکنون اقدامی صورت نگرفته بود موضوعات کمبود و در برخی مورد عدم وجود زیر ساخت های بهداشتی و درمانی در حوزه خانه سلامت و مراکز بهداشت روستای و شهری بود.

فرماندار آبیک افزود: خوشبختانه از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری و توافقات بین دانشگاه علوم پزشکی استان با وزارت بهداشت ۷ پروژه درمانی بهداشتی و حوزه سلامت در سطح مرکز شهرستان و بخش های بشاریات و بخش مرکزی تامین اعتبار و روند شروع اجرایی این ۷ پروژه مهم در حال انجام است.

حامد فتوحی ادامه داد: یکی از ۷ پروژه تامین اعتبار شده احداث مرکز بهداشت زیاران با تامین اعتبار ۲۰ میلیارد ریال بخشی از سفر ریاست جمهور و اعتبارات استانی در حال اجراست که براساس زمانبندی صورت گرفته در کوتاهترین زمان احداث و به بهر ه برداری خواهد رسید.

فرماندار آبیک،افزود:  پروژه خانه زیست پزشک مقیم شهر قشلاق ، خانه سلامت خطایان ، عبدل آباد،  ساختمان ستادی  شبکه بهداشت درمان مرکز شهرستان ، جابجایی مرکز بهداشت شهر خاکعلی از بافت خارج شهر به داخل شهر از دیگر پروژه های تامین شده اعتبار سفر ریاست جمهوری در شهرستان آبیک می باشد.


Share