‍ با ریاست فرماندار آبیک؛

اولین جلسه شورای اداری شهرستان آبیک در سال ۱۴۰۲ برگزار شد

  • 03 Apr 2023
  • News Code: 314444
  • تعداد بازدید : 3

با ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی میر امینی امام جمعه معزز، اعضای شورای تأمین،مدیران دستگاههای اجرایی و اصحاب رسانه اولین جلسه شورای اداری شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری آبیک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک؛

فرماندار شهرستان آبیک در اولین جلسه شورای اداری، ضمن تقدیر و تشکر از راهنمایی های امام جمعه معزز، همراهی اعضای شورای تأمین و تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی در سالی که گذشت و اشاره به اقدامات مطلوب صورت‌گرفته ، تصریح کرد:
 

در سالی که گذشت و در اغتشاشات اثبات شد که دشمن تمام تلاش خود را کرد تا به نظام ضربه بزند، مردم با دشمنان همراهی نکردند، علیرغم اینکه گلایه مندی هایی وجود داشت و دشمنان اعتراف کردند عدم همراهی مردم موجب شکست طرح هایشان شده است.
 

دشمنان ایران اسلامی همواره بویژه در سالی که گذشت از تمام ظرفیت خود برای ناامیدی مردم، به حاشیه راندن اقدامات مطلوب دولت سیزدهم و ضربه به نظام استفاده کردند و مکرشان به خودشان برگشت و امروز شاهدیم، مردم رژیم صهیونسیتی در مقابل رژیم فاسد خود ایستاده اند که امری بی سابقه است.
 

برای تحقق شعار سال در شهرستان دو ظرفیت مطلوب داریم یکی موضوع مولد سازی  که تصمیم سه قوای محترم است و از محل دارائی های بلااستفاده دولت در شهرستان برای پیشرفت شهرستان بهره برداری خواهد شد و موضوع دیگر جذب سرمایه گذار خصوصی  است.

در حوزه سرمایه گذاری در شهرستان وظیفه مسئولین دولت تسهیل گری است، شهرستان آبیک یکی از قطب اقتصادی استان است.

خط قرمز مدیران، خدمت صادقانه به مردم است، بر مسند سیاسی شهرستان تکیه داده ام، به احدی باج نخواهم داد، اگر مدیری کوتاهی و یا تخلفی در امر خدمت رسانی داشته باشد، ابایی از جابجایی مدیر حتی تازه منسوب شده ندارم، تغییر مدیران ضعیف و ناکار آمد شهامت می خواهد.
 

 عملکرد حوزه های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی شهرستان رضایت بخش نیست، مدیران ذیربط در یک بازه زمانی تعریف شده در راستای عقب ماندگی های حوزه های مذکور قدم بردارند.

واحد‌های معدنی و اقتصادی شهرستان، موظف به انجام مسئولیت های اجتماعی تعریف شده در حوزه های ذیربط می باشند.


Share