فرماندار آبیک؛

با جمعی از ورزشکاران این شهرستان، منتخب تیمهای ملی دیدار و گفتگو کرد

  • 22 Dec 2022
  • News Code: 315705
  • تعداد بازدید : 1

. ظهر امروز حامد فتوحی فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان به همراه سلطانشاهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و برخورداری رئیس اداره ورزش و جوانان با جمعی از ورزشکاران و مربیان آبیک که منتخب تیم های ملی هستند، در محل سالن اجتماعات فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

ظهر امروز حامد فتوحی فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان به همراه سلطانشاهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و برخورداری رئیس اداره ورزش و جوانان با جمعی از ورزشکاران و مربیان آبیک که منتخب تیم های ملی هستند، در محل سالن اجتماعات فرمانداری دیدار و گفتگو کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان در دیدار با ورزشکاران بر موارد ذیل تاکید کرد:

 در مقام رئیس شورای تأمین با صراحت بیان می کنم، هرچه بیشتر در حوزه  ورزش و جوانان بویژه توسعه فرهنگ و زیرساخت های ورزشی کار شود، سرمایه گذاری در حوزه تامین و ارتقاء امنیت شهرستان است.

 حوزه ورزش و جوانان از این منظر هم مهم است، در اغتشاشات و شرارت های اخیر شاهد بودیم متأسفانه ذهن برخی جوانان ما در جای دیگر مدیریت می شد و شاهد اتفاقاتی بودیم.

 تیم مدیریتی شهرستان در تلاش است تا موضوعات و مسائلی را که مردم آبیک سالهاست با آن درگیر هستند را به یک منزل و مقصود برساند.

  با تلاش های صورت گرفته و موضوعات در دست اقدام ، شاهد اتفاقات مطلوب در حوزه ورزش و جوانان شهرستان خواهیم بود.

 اداره ورزش و جوانان، فضاهای که در سطح شهر آبیک ظرفیت بهره برداری به جهت ورزش های خیابانی را دارد احصا نماید.
 اطلاع رسانی در حوزه های مختلف بویژه حوزه ورزشی در این شهرستان ضعیف است، آبیک دارای ظرفیت های بعضاً بی بدیل در رشته های مختلف ورزشی است که این پتانسیل ها باید از طریق اصحاب رسانه شهرستان انعکاس داده شود.

گفتنی است ورزشکاران ملی حاضر در این نشست از تلاش های حامد فتوحی فرماندار در به اتمام رسیدن پروژه آب شرب آبیک و پیگیری  مطالبات شهرستان تقدیر کردند و خواستار تکمیل، تجهیز و افزایش سالن های ورزشی، احداث حلقه ها و پایه های بسکتبال خیابانی، تشکیل کارگروه های تخصصی، زمین چمن، خوابگاه ورزشی و ... شدند. نه


Share