فرماندار آبیک؛

طرح ملی پزشکی خانواده به صورت پایلوت در شهر آبیک اجرا خواهد شد

  • 01 May 2023
  • News Code: 314045
  • تعداد بازدید : 1

فرماندار آبیک از اجرای طرح پزشکی خانواده و نظام ارجاع مبتنی بر مراقبت های سلامت به صورت پایلوت در شهر آبیک با هدف ارتقاء سطح سلامت و بهره مندی از عدالت سلامت برای عموم با برگزاری جلسات ستاد شهرستانی از ماه جاری خبر داد و تصریح کرد: از تمام ظرفیت های شهرستان برای اجرای هرچه مطلوبتر طرح مذکور استفاده خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

فرماندار شهرستان آبیک در دومین جلسه شورای اداری این شهرستان که با دستور جلسه بررسی فرایند اجرای طرح ملی پزشکی خانواده و با حضور امام جمعه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، معاونین و اعضای شورای شهرستان برگزار شد، تصریح کرد:

 یکی از مطالبات به حق و دغدغه مردم در سطح  شهرستان که بنده بعنوان نماینده عالی دولتی با سیاست مبتنی بر مردم سازی و با هدف جبران عقب ماندگی چندین ساله مطالبات مردم باید پیگیری میکردم،مسائل حوزه بهداشت و درمان بود.

 امروز و در دولت مردمی با افتخار اعلام می کنیم  که وضعیت بهداشت و درمان شهرستان آبیک با سرعت در حال ارتقاء است.

خوشبختانه از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری و توافقات بین دانشگاه علوم پزشکی استان با وزارت بهداشت ۷ پروژه درمانی بهداشتی و حوزه سلامت در سطح مرکز شهرستان و بخش های بشاریات و بخش مرکزی تامین اعتبار و روند شروع اجرایی این ۷ پروژه مهم در حال انجام است.

 یکی از شعارهای دولت های یازدهم و دوازدهم، موضوع اجرای طرح پزشکی خانواده بود، اما امروز و در دولت سیزدهم شاهد عملیاتی شد این طرح هستیم و برای پیشرفت این طرح از تمام ظرفیت های شهرستان استفاده خواهد شد.


Share