‍ با ریاست معاون سیاسی فرماندار:

پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک در سال ۱۴۰۱ برگزار شد

  • 19 Feb 2023
  • News Code: 314862
  • تعداد بازدید : 3

ظهر روز یکشنبه سی ام بهمن ماه ۱۴۰۱ پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک به ریاست ابوالفضل سلطانشاهی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور حاج آقا رمضانی امام جمعه موقت ، عبداله ملک‌پور مدیر آموزش و پرورش، روسای ادارات ، معتمدین شورای آموزش و پرورش و کارشناسان این مدیریت در محل سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک،

ظهر روز یکشنبه سی ام بهمن ماه ۱۴۰۱ پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک به ریاست ابوالفضل سلطانشاهی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار  و با حضور حاج آقا رمضانی امام جمعه موقت ، عبداله ملک‌پور مدیر آموزش و پرورش، روسای ادارات ، معتمدین شورای آموزش و پرورش و کارشناسان این مدیریت در محل سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.

‍ ابوالفضل سلطانشاهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار در این جلسه بربرنامه‌ریزی برای برگزاری پیش اجلاسیه نماز در این شهرستان تاکید و اظهار کرد: این برنامه در راستای ترویج فرهنگ نماز و تشویق دانش‌آموزان اهل نماز و شرکت‌کننده در نماز جماعت و ... تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

وی افزود: با یکپارچه‌ سازی آمار دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل در ادارات مختلف، مشخص می‌شود که چه تعداد دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در شهرستان آبیک وجود دارد و برای بازگشت آنان به امر تحصیل اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

گفتنی است شورای آموزش و پرورش شهرستان آبیک با موضوعات " پیگیری مصوبات ماه گذشته ، بررسی طرح شهید علی محمودوند (باز مانده از تحصیل) ، گرامیداشت هفته امور تربیتی ، اجلاسیه نماز و گرامی داشت هفته تربیت اسلامی " برگزار شد.

در پایان بمناسبت سالروز تاسیس های کانونهای فرهنگی ، هنری از مدیران کانون های شهید شیخ حسنی و شهید خجسته روز تجلیل  به عمل 


Share