فرماندار آبیک:

یکی از اصول اساسی دولت سیزدهم رفتار صادقانه با مردم است.

  • 08 May 2023
  • شناسه مطلب: 313849
  • تعداد بازدید : 6

فرماندار آبیک در همایش تجلیل از شورای های اسلامی شهرها و روستاهای بخش مرکزی، تصریح کرد:  یکی از اصول اساسی دولت سیزدهم رفتار صادقانه با مردم است که از اصول اساسی انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

ظهر امروز مراسم گرامیداشت روز شورا با حضور حامد فتوحی فرماندار، امام جمعه، جانشین فرمانده انتظامی، بخشدار مرکزی، شهرداران، اعضای شوراهای اسلامی شهرستان و بخش، شوراهای اسلامی شهرهای آبیک، زیاران و قشلاق و روستاهای بخش مرکزی در محل تالار نیلوفر شهر آبیک برگزار شد.

فرماندار شهرستان آبیک در مراسم گرامیداشت روز شوراها و در جمع شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای بخش مرکزی، اظهار کرد:

انتخابات ۱۴۰۰ دارای دو شاخصه رفتار صادقانه با مردم و فساد ستیزی بود که موجب گردید مردم آرای خود را در صندوق کاندیداهای بریزند که شعارشان خدمت به مردم، عمل در چارچوب سیاست های دولت و فساد ستیزی بود.

یکی از شاخص های ارزیابی مدیران در شهرستان کار برای مردم است، هر امری در چارچوب قانون اگر موجب بهره مندی مردم می شود، مدیران مکلف به اجرای آن هستند.

کمیته حل اختلاف شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شروع بکار نموده، قانونی که سالها پیش باید اجرایی می شد ولی متأسفانه به هر دلیل اجرا نشده است.

شوراها باید محل اعتماد مردم باشند،نباید فضاها را غبارآلود کنند، عملکردها به نحوی نباشد که مردم، شورا را در مقابل خود بدانند.

در اسفند ماه سال جاری انتخابات را پیش رو داریم، استفاده از امکانات دهیاری ها و شهرداری ها بر علیه یا به نفع کاندیداها ممنون است و این موضوع به دقت و شدت رصد خواهد شد.

در این مراسم ضمن بیان نظرات و دیدگاه های شوراهای اسلامی با اهداء لوح تقدیر از زحمات و تلاش‌های اعضای شوراهای اسلامی شهرهای آبیک ، زیاران ، قشلاق و روستاهای بخش مرکزی شهرستان آبیک تجلیل شد.


اشتراک گذاری