بازدید فرماندار آبیک از روند اجرای پروژه روکش محور قشلاق _ خاکعلی

  • 11 May 2023
  • شناسه مطلب: 313791
  • تعداد بازدید : 1

صبح امروز حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک به همراه افشار رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای از پروژه بهسازی،اصلاح هندسی و روکش آسفالت محور قشلاق به خاکعلی بازدید و بر تسریع در روند اجرای پروژه مذکور تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک به همراه افشار رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای از پروژه بهسازی،اصلاح هندسی و روکش آسفالت محور قشلاق به خاکعلی بازدید و بر تسریع در روند اجرای پروژه مذکور تاکید کرد.

فرماندار شهرستان آبیک در این بازدید اظهار کرد: یکی از سیاست های دولت سیزدهم پیگیری و تکمیل پروژه های است که سالها زمین مانده و مطالبه به حق مردم است که در شهرستان آبیک پروژه بهسازی ، اصلاح هندسی و روکش آسفالت محور قشلاق _ خاکعلی یکی از مطالبات مردم این منطقه است که سالهاست ابتر مانده است.

گفتنی است اجرای پروژه بهسازی، اصلاح هندسی و روکش آسفالت محور قشلاق به خاکعلی از مطالبات به حق مردم منطقه است و سالهاست ابتر مانده است و با پیگیری های بعمل آمده در حال حاضر روکش کارگاهی آسفالت ۱۰ کیلومتر از محور مذکور در دستور کار قرار دارد که در فاز اول ۵ کیلومتر از این مسیر در دو لایه و با اعتبار بیش از ۳۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات راه های اصلی در دست اقدام است و در فاز دوم دیگر لکه گیری و اصلاح هندسی خواهد شد و فاز اول پروژه مذکور در اردیبهشت سال جاری به اتمام خواهد رسید.


اشتراک گذاری