با ریاست فرماندار آبیک؛

جلسه محرومیت زدایی و پیشرفت منطقه ای با محوریت تعیین اولویت‌های شهرستان برگزار شد

  • 28 Mar 2023
  • شناسه مطلب: 314483
  • تعداد بازدید : 2

جلسه هماهنگی محرومیت زدایی و پیشرفت منطقه ای با محوریت تعیین اولویت‌های شهرستان با ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور بخشداران و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

جلسه هماهنگی محرومیت زدایی و پیشرفت منطقه ای با محوریت تعیین اولویت‌های شهرستان با  ریاست حامد فتوحی فرماندار و با حضور بخشداران و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار آبیک در این جلسه ضمن اشاره به الویت های شهرستان خطاب به بخشداران و مدیران ادارات ذیربط، تصریح کرد: ظرف هفته جاری اولویت ها و نیازمندی های حوزه های عمرانی، کشاورزی و آبخیزداری را احصاء، پروژه های مورد نیاز را تعریف و لیست پروژه ها را به جهت جمع بندی به این فرمانداری اعلام نمایند.

گفتنی است: موضوع محرومیت زدایی و پیشرفت منطقه ای طی تفاهم نامه ای بین استانداری و قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) منعقد و مقرر گردید است با اعلام آمادگی و مشارکت قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و همکاری استانداری و تعیین اولویت ها و نیازمندی های استان توسط ادارات کل و همچنین با برش شهرستانی در شهرستانها با همکاری فرمانداری ها، نماینده قرارگاه و اعلام نیاز دستگاههای اجرایی در شهرستان در حوزه احداث و بهسازی راههای روستایی، آبرسانی آب شرب روستایی، احداث مسکن محرومین، احیاء دشت ها، آبخیزداری، درختکاری، احداث استخرهای کشاورزی، بهسازی قنوات و ... با برنامه ریزی ۳ ساله تعریف و اجرا خواهد شد و اعتبار این پروژه ها از محل اعتبارات ملی و استانی تامین خواهد شد. 


اشتراک گذاری