فرماندار آبیک از تامین زمین در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این شهرستان خبر داد

  • 27 Apr 2023
  • شناسه مطلب: 314142
  • تعداد بازدید : 4

فرماندار آبیک از تامین زمین در اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در اجرای قانون طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، تاکنون برای ۱۵ خانواده از متقاضیان واجد شرایط در شهرستان آبیک، زمین تامین شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک،

فرماندار آبیک از تامین زمین در   اجرای  قانون  حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این شهرستان خبر داد

حامد فتوحی اظهار کرد: در  اجرای قانون طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، تاکنون برای ۱۵ خانواده از متقاضیان واجد شرایط  در شهرستان آبیک، زمین تامین شده است.

فرماندار آبیک، افزود: از تعداد متقاضیانی که در  شهر آبیک در سامانه طرح های حمایتی مسکن با عنوان دارای ۳ فرزند و بیشتر ثبت نام انجام داده اند تعداد ۱۵ نفر تایید نهایی شد.

حامد فتوحی، تصریح کرد : در  طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت این موضوع  شامل خانواده هایی می شود که  دارای سه فرزند و بیشتر است که اخرین فرزند آنان در بازه زمانی ۲۴ آبان ۱۴۰۰ به بعد، متولد شده باشد.
فرماندار آبیک، افزود: متقاضیان بهره مندی از طرح مذکور کماکان می توانند با مراجعه به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن، در بخش قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اقدام به نام‌نویسی کنند، این طرح اقدامی متقاضی محور و مستلزم مراجعه افراد برای تشکیل پرونده بوده و متقاضیان واجد شرایط می توانند به سامانه مذکور مراجعه و ضمن ثبت نام، مراحل قانونی عنوان شده در سامانه مذکور را طی نمایند.


اشتراک گذاری