فرماندار آبیک:

در آستانه نوروز فرایند بازرسی از مراکز عرضه کالا افزایش می یابد

  • 04 Mar 2023
  • شناسه مطلب: 314604
  • تعداد بازدید : 3

حامد فتوحی فرماندار روز شنبه در کارگروه مشترک تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی شهرستان،خطاب به تیم های بازرسی، تصریح کرد: درصورت مشاهده هرگونه تخلف اصناف از جمله عدم درج قیمت، گران فروشی، کم فروشی و ... نسبت به پلمپ واحد صنفی اقدام و تخلفات اطلاع رسانی گردد تا شهروندان شاهد برخورد با متخلفین باشند، بخش عمده گرانی اقلام مورد نیاز شب عید به جهت عدم نظارت است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک،

حامد فتوحی فرماندار روز شنبه در کارگروه مشترک تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی شهرستان،خطاب به تیم های بازرسی، تصریح کرد: درصورت مشاهده هرگونه تخلف اصناف از جمله عدم درج قیمت، گران فروشی، کم فروشی و ... نسبت به پلمپ واحد صنفی اقدام  و تخلفات اطلاع رسانی گردد تا شهروندان شاهد برخورد با متخلفین باشند، بخش عمده گرانی اقلام مورد نیاز شب عید به جهت عدم نظارت است.

وی افزود: گشت های مشترک به صورت تجمیعی و منسجم با مشارکت ادارات صمت،اتاق اصناف، جهادکشاورزی،تعزیرات، بسیج اصناف و نماینده فرمانداری تشکیل می شود تا از هرگونه سوء استفاده احتمالی جلوگیری شود.

فرماندار خاطرنشان کرد : نقش اصناف در نحوه برخورد با مردم اثر گذار است، واحد‌های صنفی و شهروندان موظف به رعایت عفاف و حجاب هستند و از اصناف منصف و خوش برخورد تجلیل بعمل خواهد آمد تا برخورد مناسب با شهروندان در بین صنوف نهادینه گردد.

وی افزود : مشارکت مردم و بررسی گزارش‌های مردمی در روند اجرای بازرسی ها در دستور کار قرار دارد و از ظرفیت شهروندان  برای کنترل هرچه بهتر بازار استفاده خواهد شد.


اشتراک گذاری