با حضور فرماندار آبیک؛

کلنگ پروژه اجرای شبکه داخلی آب شرب روستای آتانک به زمین زده شد

  • 08 Apr 2023
  • شناسه مطلب: 314427
  • تعداد بازدید : 3

ظهر امروز و با حضور حامد فتوحی فرماندار، کرمی زیارانی بخشدار، رمضانی معاون شرکت آبفای استان و جمعی از مسئولین شهرستان، کلنگ پروژه اجرای شبکه داخلی آب شرب و بهسازی چشمه روستای آتانک از توابع بخش مرکزی شهرستان آبیک به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

با حضور فرماندار آبیک؛

کلنگ پروژه اجرای شبکه داخلی  روستای آتانک به زمین زده شد

ظهر امروز و با حضور حامد فتوحی فرماندار، کرمی زیارانی بخشدار، رمضانی معاون شرکت آبفای استان و جمعی از مسئولین شهرستان، کلنگ پروژه اجرای شبکه داخلی و بهسازی چشمه  روستای آتانک از توابع بخش مرکزی شهرستان آبیک به زمین زده شد.

نماینده عالی دولت سیزدهم در آبیک، با بیان این موضوع که این شهرستان دارای پروژه های بی شماری است که سالهاست به سرانجام نرسیده است، اظهار کرد: تأمین آب شرب روستای آتانک، از پروژه های اولویت دار بود که با پیگیری های بعمل آمده، امروز کلنگ آن به زمین زده شده و در کمترین زمان به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است آب شرب روستای آتانک تاکنون تحت پوشش آبفا نبوده و شبکه آبرسانی فرسود و اهالی روستا در تامین آب شرب مشکلات عدیده ای داشتند که با پیگیری های بعمل آمده و با اجرای شبکه داخلی به طول ۴ کیلومتر با اعتبار بالغ بر دو میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی شهرستانی، اهالی روستا می توانند از خدمات شرکت آبفا بهرمند و از آب بهداشتی بهره‌برداری نمایند.


اشتراک گذاری