‍ سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک: مجموعه های منتسب به دولت حق ارائه خدمات به افرادی که کشف حجاب کرده اند را ندارند و درصورت ترک فعل، توسط ستگاه قضایی برخورد لازم صورت می‌گیرد

  • 27 Jun 2023
  • شناسه مطلب: 312913
  • تعداد بازدید : 4

با ریاست حجت اله مددخانی سرپرست فرمانداری و با حضور قاضی پاکدل معاون قضایی دادگستری، فرقانی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده، مدیران و نمایندگان دستگاههای اجرایی و دانشگاه ها جلسه قرارگاه عفاف و حجاب در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

به گزارش اداربه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک، در جلسه قرار گاه عفاف و حجاب شهرستان، تصریح کرد:

 حوزه عفاف و حجاب نیازمند انجام  اقدامات ایجابی و سلبی به صورت همزمان است و هیچکدام به تنهایی راه رسیدن به نتیجه مطلوب نیست.

 به شهروندان حق صحبت کردن در حوزه عفاف و حجاب در قالب کرسی های آزاد اندیشی داده شود.

 ادارات صمت، اصناف و میراث فرهنگی و گردشگری در مجموعه های ذیربط از جمله موضوع لزوم رعایت عفاف و حجاب را بویژه برای دست اندرکاران امر فروشندگی و ارائه دهندگان خدمات تبیین نمایند.

 آموزش و پرورش با برگزاری جلسات و نشست های اغنایی، گره های ذهنی بعضاً مدیران و  معلمان و والدین و دانش آموزان را در حوزه عفاف و حجاب باز کنند.

 دستگاههای دارای جامعه هدف بویژه ادارات آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان که داری جامعه هدف حساس هستند، برگزاری نشست های تربیتی در حوزه عفاف و حجاب را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند.

 شهرداران حمایت از برنامه های فرهنگی گروه های مردمی در حوزه عفاف و حجاب و فضاسازی های متناسب را در دستور کار قرار دهند.

راه اندازی گروه های تذکر لسانی در شهرستان با حضور گروه های مردمی با محوریت حوزه علمیه خواهران و همراهی فرماندهی نیروی انتظامی در دستور کار قرار گیرد.


اشتراک گذاری