با ریاست فرماندار آبیک؛

جلسه قرارگاه امام علی (ع) با محوریت هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن برگزار شد

  • 29 Feb 2024
  • شناسه مطلب: 1212079
  • تعداد بازدید : 1

 صبح امروز شنبه بیست و یکم بهمن ماه و با ریاست حجت اله مددخانی فرماندار و با حضور جمعی از اعضای شورای تأمین، صالحی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و خدمات رسان، جلسه  قرارگاه امام علی (ع) با محوریت هاهنگی برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم ا..‌. ۲۲ بهمن در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد.

حجت اله مددخانی فرماندار شهرستان آبیک در این جلسه ضمن تاکید بر همراهی بخشداران، شهرداران و تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان با نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی در برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن، اظهار کرد: 

 با همه کینه توزی و نقشه های شوم دشمنان برای ضربه زدن به نظام و انقلاب، خوشبختانه با تلاش شبانه روزی نیروهای اطلاعاتی،امنیتی و انتظامی، امروز ایران اسلامی جز امن‌ترین کشورهای نه تنها منطقه بلکه جهان است.

 امروز در شرایط خاصی قرار داریم کمتر از ۲۰ روز دیگر شاهد برگزاری انتخابات خواهیم بود، این انتخابات از اهمیت خاصی برخوردار است، باید هوشیار و بیدار باشیم تا انتخابات کاملا رقابتی و در نهایت سلامت، امنیت و با مشارکت بالا برگزار گردد.  
 براساس بازخوردهای صورت گرفته از نظر زمانی و در تاریخ گذشته شهرستان، در حال حاضر شاهد هماهنگ ترین مجموعه اطلاعاتی، امنیتی، انتظامی و قضایی در شهرستان آبیک هستیم که این امر ستودنی است و قطعاً ثمرات خوبی برای این شهرستان خواهد داشت.

 امنیت برای همه شهروندان باید اولویت باشد و باستناد مصوبه شورای عالی امنیت ملی، هر مدیری مسئول و پاسخگوی امنیت مجموعه تحت امر است، متأسفانه گاها با کوتاهی یک مدیر زحمات مجموعه های اطلاعاتی و امنیتی خدشه دار می شود. 


اشتراک گذاری