فرماندار آبیک: در پیگیری امور از پیشنهادات و انتقادات نخبگان شهرستان استقبال می کنیم

  • 16 May 2023
  • شناسه مطلب: 313651
  • تعداد بازدید : 3

نخبگان این شهرستان از کمترین امکانات هم بهرمند نبودند، بعنوان نماینده عالی دولت موظف به پیگیری مطالبات مردم و نخبگان این شهرستان هستم در پیگیری امور از پیشنهادات و انتقادات نخبگان شهرستان استقبال می کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

نشست صمیمی سرپرست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین به همراه حامد فتوحی فرماندار با جمعی از نخبگان در حوزه های علمی، پژوهشی،ورزشی، بسیج اقشار، دانشجویان، جمعیت هلال‌احمر و فعالین حوزه های زیست محیطی در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد. 

حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک در این دیدار  ضمن اشاره به ظرفیت های شهرستان، اظهار کرد: شهرستان آبیک دارای جوانان توانمند و نخبه در حوزه های مختلف علمی و ورزشی است و در این حوزه های مدال آوران و نام آوران استانی، کشوری و حتی بین المللی داریم.
 نخبگان این شهرستان از کمترین امکانات هم بهرمند نبودند، بعنوان نماینده عالی دولت موظف به پیگیری مطالبات مردم و نخبگان این شهرستان هستم.

 در پیگیری امور در این شهرستان از پیشنهادات و انتقادات نخبگان شهرستان استقبال می کنیم.

گفتنی است حاضرین در این نشست بدون تعارف به بیان مطالبات و دغدغه های خود در حوزه های مختلف از جمله معیشت،اشتغال، مسکن،نبود زیرساخت های ورزشی، لزوم برگزاری ورزش های همگانی،رفع معضلات زیست محیطی، جذب جوانان نخبه شهرستان در سطح استان، جذب اسپانسر، حمایت از جوانان نخبه شهرستان، لزوم احداث سالن های اجتماعات و فضاهای سبز و لزوم تجهیز سالن های ورزشی و ... پرداختند. 


اشتراک گذاری