یکی از سیاستهای دولت سیزدهم تأمین مسکن برای اقشار مختلف جامعه است، از طرح موضوع ساخت مسکن برای جمعی از فرهنگیان شهرستان استقبال می کنیم

  • 22 Jul 2023
  • شناسه مطلب: 312719
  • تعداد بازدید : 3

با ریاست حجت اله مددخانی سرپرست فرمانداری و با حضور تقوی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان و جمعی از مسئولین و اعضای شورا، جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

.

مددخانی سرپرست فرمانداری آبیک در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان، اظهار کرد:
یکی از سیاستهای دولت سیزدهم تأمین مسکن برای اقشار مختلف جامعه است، از طرح موضوع ساخت مسکن برای جمعی از فرهنگیان شهرستان استقبال می کنیم و پیگیری و‌ نتیجه گیری درخصوص این موضوع در دستور کار قرار داده خواهد شد.

به جهت بهسازی محوطه های مدارس نیازمند بهسازی، زیر سازی توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان، حمل آسفالت توسط بخشداران با استفاده از ظرفیت خیرین و روکش آسفالت توسط شهرداری ها و بخشداری ها انجام گردد.

در تعیین شهریه مدارس هیات امنایی و نمونه دولت برای سال تحصیلی گذشته طراز مالی و برای سال تحصیلی پیش رو  میزان برنامه های ارائه شده. مدنظر قرار گیرد.

‌ گفتنی است پروژه مهر، ساخت مسکن فرهنگیان، ساماندهی فضاهای آموزشی و تامین زمین آموزشی و اهدا تسهیلات برای مدارس غیر دولتی، تعیین شهریه مدارس هیات امنایی، تهیه اطلس بی سوادی و ... موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث، بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.


اشتراک گذاری