‍ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری آبیک: پیگیری و اجرایی نمودن طرح های فرهنگی یکی از اولویت های مدیران باید باشد

  • 21 May 2023
  • شناسه مطلب: 313544
  • تعداد بازدید : 2

ابوالفضل سلطانشاهی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار آبیک در جلسه کمیته فرهنگی و اجتماعی این شهرستان، با بیان این موضوع که مهمترین وظیفه مسئولین امور فرهنگی جهاد تبیین است، تصریح کرد:   امروز پیگیری و اجرایی نمودن طرح های فرهنگی باید یکی از اولویت های مدیران باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

ظهر روز شنبه با ریاست ابوالفضل سلطانشاهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور بخشداران،شهرداران، روسا شوراهای اسلامی و دستگاههای اجرایی و با دبیری سپاه ناحیه امام صادق (ع) جلسه کمیسیون اجتماعی و فرهنگی با محوریت هماهنگی اجرای برنامه های متناسب با ایام دهه کرامت، سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر و ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان آبیک در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم اهتمام و پیگیری مجموعه بر برگزاری هرچه مطلوبتر این ایام،تصریح کرد: امروز   تبیین اندیشه های امام راحل و جهاد تبیین بویژه برای نسل جدید امری ضروری است.

ابوالفضل سلطانشاهی ضمن اشاره به جایگاه حماسه سوم خرداد در اعتلای ارزش های والای انقلاب اسلامی و لزوم تبیین تفکرات ارزشمند امام راحل در برنامه های پیش بینی شده در این ایام ، اظهار کرد: حماسه عظیم آزادی خرمشهر برگ زرینی از افتخارات جوانان دیروز این مرز و بوم است که باید تلاش کرد اقتدار  آن عزیزان برای جوانان امروز تبیین گردد تا بدانند برای اعتلای ایران اسلامی چه از خودگذشتگی هایی صورت گرفته است.

وی افزود: امروز یکی از وظایف مسئولین امور فرهنگی تبیین اندیشه های امام راحل و جهاد تبیین است.

گفتنی است برگزاری همایش های شهرستانی دختران،استقبال از کاروان خورشید، برگزاری مراسمات عزاداری ارتحال امام (ره)، برگزاری نشست هایی با محوریت جهاد تبیین، برپایی ایستگاههای فرهنگی،استقبال از زائران مرقد امام اعزامی از استان گیلان،برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی و ... از جمله برنامه پیش بینی شده متناسب با این ایام است. 


اشتراک گذاری